e
sv

2022’de ayrılıp boşanan yabancı yıldızlar

24 Kasım 2022 21:26
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2022 zor bir yıl oldu ve tüm çiftler aşklarını bu yıl boyunca taşıyamadı.

2022 yılının en çok konuşulan ayrılıkları şüphesiz Shakira ve Gerard Pique ile ilgili . 12 yıl boyunca bu mutlu birlikteliği izledik ama aşk hikayelerinin sonu gelmiş anlaşılan. Magazin dergilerinde, pop diva’nın hoş görmediği futbolcunun ihanetleri hakkında bilgiler yer aldı. Galeride 2022’de sona eren tüm ünlü çiftleri görün:

Ünlüler resmi olarak evli değillerdi, bu yüzden uzun bir dava kesinlikle beklenmiyor. Müşterek çocuklarının velayeti konusunu çoktan hallettiler: Zamanlarının çoğunu ABD’de anneleriyle geçirecekler, ancak baba ne zaman isterse onları ziyaret edebilecek.

Bir diğer futbol yıldızı Sterling Shepard ile Victoria’s Secret modeli Chanel Iman’ın birlikteliği kırılmaz görünüyordu . Üç yıl evli kaldılar ve iki kız çocuğu büyüttüler. İlk boşanma davası açan sporcu oldu, ancak neden evliliğini bitirmeye karar verdiğini kamuoyuna açıklamadı.

Julia Fox ve Kanye West daha az parlak bir çift değildi . Aşkları kışın sadece birkaç ay sürdü, ancak hayranlar yükselen yıldızın olağanüstü tarzını, rapçinin tüm pahalı hediyelerini (kıza ve arkadaşlarına pahalı çantalar verdi), ortak partilerini (üzerinde) tartışmayı başardılar. bir Fox, Madonna ile tanışıp arkadaş olmayı başardı ). Aşk hikayesi pek iyi bitmedi: Kanye, 14 Şubat arifesinde Fox’tan ayrıldı ve dikkatini eski sevgilisi Kim Kardashian’a çevirerek onunla sıradan çocuklar hakkında çevrimiçi bir tartışma başlattı.

Bu arada, Madonna hakkında, sanatçı da Nisan ayında 28 yaşındaki dansçı Ahlamalik Williams’tan ayrıldıktan sonra kendini “özgür” statüsünde buldu. Madge, geleneğe göre, gencin kaybından dolayı üzülmedi, ancak kelimenin tam anlamıyla bir oyuncu kadrosu ayarladı: ekibine gerekli nitelikleri anlattı ve astlarından onu “güçlü, ateşli bir adam” bulmasını istedi. yirmi yaşında.” Görünüşe göre pop şarkıcısı her seferinde daha genç ve daha genç bir erkek arkadaş arıyor, doğru başvuranın anaokulunda aranması gerektiği noktaya gelecek.

Matt LeBlanc ve Aurora Mulligan arasında da gözle görülür bir yaş farkı vardı : Friends oyuncusu, beğenilen Top Gear otomobil şovunda baş yapımcı olan Aurora’dan 17 yaş büyük. Söylentilere göre bu iki şey arasında düğüne gittiler , altı yıllık ilişkinin ardından bir sonraki aşamaya geçmeye hazır görünüyorlardı. Ama sonunda mesafe, çöküşün ana nedeni oldu: Mulligan işi nedeniyle sürekli İngiltere’deydi ve LeBlanc, ABD’de yaşamaya alışmıştı .

Hokey yıldızlarının aşkları ve sonraki ayrılıkları hakkında çok az şey biliniyor . Bu yıl iki çift dağıldı: Kirill Kaprizov ve Stesha Malikova, Dmitry Voronkov ve Alina Zagitova .

Devin Booker , başarısız olan başka bir atlet. Basketbolcu, model Kendall Jenner’dan ayrıldı (yıldızlar iki yıldır birlikteydi) ve bu arada hayranları rahat bir nefes aldı. Kardashian-Jenner kardeşlerin erkeklerine kötü şans getirdiğine inanılıyor (sadece çılgın ve mahvolmuş Kanye’ye bakın ) ve kariyer başarısı (ve Devin durumunda, gol atmak) da doğru.

Tüm işaretlerin aksine, Leonardo DiCaprio harekete geçmeye karar verdi – aktör, Ağustos ayında Camila Morrone ile ayrıldı ve ağ, kızın Leo’nun sevdiği yaşın dışında olduğu gerçeğiyle ilgili şakalarla hemen doldu: 25 yaşına girdi. ve Leo, bu tür güzelliklerin kendisi için fazla olgun olduğunu düşünüyor gibi görünüyor . Sanatçı , boş konuşmalara tepki olarak 27 yaşındaki Gigi Hadid’in peşine düştü . Görünüşe göre Leo, öngörülemezliğini herkese kanıtlamak istiyo

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

2022’de ayrılıp boşanan yabancı yıldızlar