Güm Güm Şarkısı ile Hızlı Çıkış Yapan Elif Vurgun’a Sorduk

24.10.2021
Güm Güm Şarkısı ile Hızlı Çıkış Yapan Elif Vurgun’a Sorduk

İlk Single’niz Gözlemlerimize Göre Çok İyi İlerliyor Sizce Bunun Nedeni Nedir

Bunun nedenini işimin kalitesi olarak görüyorum. İyi bir aranje ve başarılı söz müzik. Ve şarkı çıkmadan öncede kendi kitlem hep vardı sevildiğim için insanlar beni dinliyor. Sesimede oldukça güveniyorum. 

ARA REKLAM ALANI

Sözleri Yazarken Nelerden Veya Neden İlham Aldınız

Aşk hayatımı baz alarak yazdığım bir şarkı oldu “Güm Güm” tam hissettiğim şeyleri kaleme aldım. Genelde kendi hayatımın üstünden gidip şarkı yazıyorum. Duygularımı paylaşıyorum aslında…

Güm Güm Diyerek Hemen Hemen Her Yerde Her Mekanda Hoparlörler Güm Güm Gümlüyor Bu Size Ne Hissettiriyor.

Mutluluk tabiki. Çok aşırı güzel hisler iyi enerjiler çekiyorum kendime. Çünkü o benim emeğim, duygum, başarım. Ne kadar çok çalışıp emek verdiğimi ben biliyorum. O yüzden kendimle gurur duyuyorum. 

Bu Alanda Her Zaman Yanınızda Olan Kim Yada Kimler Vardı Onlara Burdan Neler Söylemek İstersiniz.

Ailem tabiki. Özellikle annem verdiği koşulsuz destek ,güven ve sonrasında beni hep yüreklendiren yanımda olan ablam. Onun dışında yanımda olan şarkıcı bir çok yakın arkadaşıma çok teşekkür ediyorum buradan. 

İkinci Şarkınız Ne Zaman Geliyor

İkinci şarkım çok yakın zamanda çıkacak. Şuan çalışıyorum sözleri yazdım. Aranje kısmına geçicez yakın zamanda.

İkinci Şarkınız Nasıl Olacak Nasıl Bir Klip Hayal Ediyorsunuz

Duygusal olma ihtimali yüksek. Klibimde bir senaryo olacak bu sefer. Belki ablam Cansu’yu da oynatabilirim. Ondan güzel bir oyuncu bulamam. Süpriz biseyler olabilir. 

Başka Projeniz Varmı

Evet hepsi süpriz. Güzel işlere imza atıcam. Daha sektöre profesyonel anlamda gireli 2 ay oldu. Yolun çok başındayım. Zamanla adımı ülkemizde ve dünyada çok duyuracağım. Ekibimle bunun için çalışıyoruz.

Düet Yapmak İstediğiniz Sanatçılar Varmı?

Evet var. Buray Hoşsöz’ü çok seviyorum onunla şarkı söylemek bana keyif verir ve güzel bir proje olur. Onun dışında Aleyna Tilki ile olabilir sesini beğendiğim ,sevdiğim bir isim. 

 

Elif Vurgun Kimdir

 Elif Vurgun 21 Yaşında İzmir’li.Sanat Camiasının içinde doğup büyüyen profesyonel olarak Güm Güm şarkısı ile piyasaya hızlı giriş yapmış Sanatçı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.