kullanım koşulları – Yahube

Kullanım Koşulları

Al-Sat Kirala ve Domain kategorisinde sorumluluk yahubeye ait değildir. Biz Yahube olarak alıcı ve satıcıyı buluşturmaktayız.

yahube.com’a ziyaretiniz kayıt olmanız içerik yazmanız ve içerikleri kullanımınız aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir:

yahube.com içerikleri önceden kontrol edilmiyor olması nedeniyle 18 yaşından küçüklere uygun olmayabilir. çocuklarınızın gelişimini olumsuz etkileyecek içeriklerden uzak durmasını sağlayabileceğiniz filtre yazılımları güvenli internet paketleri bulunmaktadır, bunları kullanmanızı tavsiye ederiz.

yahube.com’da yazarlar tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi olmaksızın ve doğrudan yazarlar tarafından yayına alınmaktadır. tarafımıza başvurulmadığı müddetçe, yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. ancak, yahube.com yer sağladığımız içeriğin hukuka uygunluğunu sağlamaya özen göstermekte, bu nedenle yapılan her başvuruyu dikkatle değerlendirmekteyiz.

yahube.com sitesinde karşınıza çıkan kaldırılması gerektiğini düşündüğünüz veya suç olan herhangi içerik için [email protected] adresine şikayette bulunabilirsiniz.

—kullanım şart tipi—

yahube.com’da paylaşım yaparken yasaklı siteler +18 resim video veya yazılar başkada yasak yazı videoları barındıran linkleri paylaşmak yasakır.paylaşanlar hakkında yasal suç duyrusu başlatılır.

kendi sözlük olmayan web sitelerinizi ürün veya hizmetlerinizi paylaşabilirsiniz.

—-içerikler—-

yahube.com’da yer alan içeriklerin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. aksine, yazarlar tamamen gerçek dışı içerik dahi üretebilirler. yahube.com’da yer alan içeriğe şikayet edilme halleri dışında müdahale edilmediğinden, herhangi bir bilgi, yorum, öneri, espri, ironi, tecrübe paylaşımı ve benzeri içeriğin referans alınması nedeniyle oluşabilecek (dolaylı veya doğrudan)maddi ve/veya manevi herhangi bir kaybınızdan sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

yahube.com’da yer alan bağlantılara/yönlendirmelere (link) ilişkin hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.