Lüks düşkünü Tavis Swift ve sevgilisi günlük 3,3 milyon TL harcıyor

11.07.2024
Lüks düşkünü Tavis Swift ve sevgilisi günlük 3,3 milyon TL harcıyor

Yaşadıkları şatafatlı hayatlarıyla dikkat çeken şarkıcı Taylor Swift ve sevgilisi Travis Kelce, özel jetlere , onlarca korumaya günlük olarak tamı tamına 3,3 milyon TL harcıyor.

ARA REKLAM ALANI

Bir süredir turnede olan dünyaca ünlü şarkıcı Travis swift, Amerikan futbolcusu olan sevgilisi Travis Kelce ile yaşadığı lüks hayatla da sık sık adından söz ettiriyor. Şatafatlarından vazgeçmeyen ikilini günlük harcadığı rakam akıllara durgunluk verdi. yapılan hesaplamalara göre çift, günlük olarak otel, jet ve korumaları için 3,3 milyon TL yani 100 bin dolar ödüyor.

“HARCAMALARI ÖLÇÜLMEYECEK DÜZEYDE “

Life ile Style’a göre ,yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan çift ,birbirini mutlu etmek için sık sık kesenini ağını açıyor. Çiftle alakalı dergiye konuşan bir kaynak Taylor ve Travis uluslar arası seyahat tutkunları haline geldiler ve aşırı harcamaları ölçülmeyecek düzeyde. Birden fazla koruma, özel jetler, lüks özel otel odaları ve romantik jetler muhtemelen onları dünyanın en aşırı harcama yapan çifti yapıyor “oldukça fazla ifadelerini kulandı.”

“ÖZEL JETLERE BİR MİLYON DOLARDAN FAZLA HARCIYORLAR”

İkinci harcamalarıyla ilgili dergiye açıklama özel bir kaynak ise “Travis ,Taylor’ın dünyanın dört bir yanındaki konserlerine uçarken hiçbir masraftan kaçınmıyor.

Tanıştıklarından beri , ikisi de özel jetlere bir milyon dolardan fazla para harcadı. Hatta jeti en lüks ve sevdiği şeylerle dolduruyor.

Onun mutlu ve tatmin olmasını istiyor. Çift ayrıca günlük bin dolardan fazla maaş alan 20’den fazla korumada tuttu. İkisi de birbirine harcadıkları parayı hiç düşünmüyorlar. Rahat olmayı ve birbirlerine olan sevgilerini ifade etmelerini seviyorlar ve bunu da bu şekilde yapıyorlar” dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.