e
sv

Seren Serengil’in paylaşımına Arto ve Bircan Bali’ye büyük şok

24 Aralık 2022 12:55
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programının moderatörü Bircan Bali ve magazin yorumcusu Arto ile yaşadığı anlaşmazlıklarla dikkat çekiyor. Arto ve Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz canlı yayınında sık sık tartışma yaşayan Seren Serengil geçtiğimiz gün ‘mobbing’ paylaşımında bulundu. Mobbing yapanları mahkemeye vermesi gerektiğini belirten takipçisinin mesajını paylaşan ünlü şarkıcı Seren Serengil’in bir sonraki hamlesi şimdiden merak konusu oldu.

Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali ile yaşadığı gerginlikle gündem olan Seren Serengil çenesinin tutulması üzerine canlı yayından ayrılmıştı. Sık sık tartışan ve birbirlerine laf atan ikilinin arası yine gerildi. Arto’nun Bircan Bali’nin tarafında olması ise gözlerden kaçmadı. Son olarak koronavirüs olduğunu belirtip canlı yayından ayrılan Seren Serengil’in ‘mobbing’ paylaşımı olay oldu. Seren Serengil, paylaşımında dikkat çeken ifadelere yer verdi.

Seren Serengil açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Terbiyemden bugüne kadar yapılanlara ‘Boşver Seren, bunlar kim, senin muhattabın olacak. Sakın cevap verme! Seviyeni düşürmüş olursun’ dedim. Ama sabır da bir yere kadar. Hayatta en ucuz hareket biriyle aranız bozulduğunda gidip onun düşmanına yaklaşmak. Anca basit ve kalitesiz insanların yapacağı şey bu.

Bugünden sonra sabrım ve nezaketim bitti. Çünkü sizler bunu anlayacak tipler değilsiniz. Size, sizin gibi yapmak lazım değil mi? Bundan sonra anlarsınız. Peki bakalım, dostunuzun düşmanı ile yola devam etmek ne demek bir öğreneyim. Sırf nasıl hissettiğimi anlamınız için… Sizin gibi olamam ama sizin yaptıklarınızı ben de yapmaya karar verdim. Bakalım ‘Ah ne güzel yapıyorsun’ mu diyeceksin? Şimdi sıra bende

Seren Serengil bu paylaşımı üzerine takipçisinden gelen bir mesaja da sosyal medya hesabında yer verdi.

Takipçisinin Seren Serengil’e “Gözlerinizden anlıyorum,
artık orada olmaktan mutsuz olduğunuzu. Sizi çok seviyorum, en çok da kalbinizin hep bir yanı çocuk kalan halini. Seren Hanım, avukatınıza mobbing davası açtırıp her cephede savaşın bu insanlarla…”

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Seren Serengil’in paylaşımına Arto ve Bircan Bali’ye büyük şok