e
sv

Sosyal medyadan fotoğraflar paylaştı Ünlü isimlerden yorum yağdı

19 Mart 2023 13:48
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü İtalyan oyuncu Michele Morrone ve kız arkadaşı Moara Sorio, Türkiye’ye gelerek depremzedeler için yardım faaliyetlerine katıldı. Hatay’da depremzedeleri ziyaret eden Morrone, sosyal medya hesabından da fotoğraflar ve videolar paylaştı. Daha önce de sosyal medyadan depremzedelere destek veren ünlü ismin paylaşımlarına yorum yağdı. Ünlü oyuncunun paylaşımlarına yorum yapan ünlü isimler arasında İrem Derici ve Demet Akalın’ın da olduğu görüldü.

Ünlü İtalyan oyuncu Michele Morrone, deprem felaketinde büyük yara alan Hatay’daki depremzedeleri ziyaret etti. Sosyal medya hesaplarında ziyaretine dair görseller paylaşan ünlü sanatçı, “Bugün depremde etkilenen 11 ilden birisi olan Hatay’a geldik. Burada vakit geçiren çocuklar için biraz yemek, su, elbise ve oyuncak getirdik. Onlarla yaşanan kötü anıları unutturmak için biraz vakit geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Şehir merkezinde olduklarını ve pek çok binanın yıkıldığını aktaran Morrone, “Buradaki insanların hâlâ desteğe ihtiyacı var. Yarın veya gelecekte değil, hemen şimdi destek olmalıyız.” paylaşımını yaptı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sosyal medyadan fotoğraflar paylaştı Ünlü isimlerden yorum yağdı