Tuba Büyüküstün “Murat’ın konseri olduğu için galaya gelemedi” demişti , gerçek neden ortaya çıktı

11.07.2024
Tuba Büyüküstün “Murat’ın konseri olduğu için galaya gelemedi” demişti , gerçek neden ortaya çıktı

ARA REKLAM ALANI

Murat boz , başrol olduğu Zeytin Ağacı dizisinin önceki akşam yapılan galasına katılmamış partneri Tuba Büyüküstün de “Konseri olduğu için gelmedi” demişti . Konseri olmadığı anlaşılan Boz’un 2. Sezonda çok az sahnesinin olmasına ve bazılarının da gelmesine tepki gösterdiği için galaya katılmadığı ortaya çıktı.

Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuğa soyunan Murat Boz, başrol olduğu Zeytin Ağacı dizisinin önceki akşam yapılan galasına katılmadı. Tuba Büyüküstün, rol arkadaşı Boz’un konserinden dolayı galaya katılmadığını söylese de gerçek başka çıktı.

KONSER YOKMUŞ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Serkan Altın orak ile Murat Boz’un galaya katılmamasıyla ilgili konuşan Tuba Büyüküstün “Murat’ın konseri var, Serkan da şu an Amerika’da” dedi. Ancak Murat Boz’un galanın olduğu gün konserinin olmadığı ilerleyen saatlerde de bir eğlence mekanına gittiği ortaya çıktı. Dizinin 2. sezonuyla ilgili röportajlara katılmayan Murat Boz, diziyle ilgili sosyal medya hesabından da sadece kendi fotoğrafını yayınladı.

SAHNELERİ KESİLDİ

İlk sezonda oldukça fazla sahnesi olan Murat Boz’un 2. Sezonda çok az rolü olduğu, bazı sahnelerinin atılmasına çok sinirlendiği öğrenildi . Rolünün azaltılmasına sinirlenen Boz’un reklam çalışmalarında yer almak istemedi . Ünlü popçu 28 Temmuz 2022 ‘da yayınlanan ilk sezondaki tüm etkinliklere katılmış , ekiple de sık sık özel buluşmalar da bir araya gelmişti.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.