e
sv

Tuğba Ekinci ‘Dünya güzeli’ diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi

26 Kasım 2022 14:37
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konya’daki sahipsiz hayvan bakımevinde bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğe vurarak öldürdüğü görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Olay sonrası Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen Tuğba Ekinci, “Dünya güzeli, Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan, siz böyle bir şey yapmazsınız ama lütfen sessiz kalmayın” dedi.

Bir hayvan rehabilitasyon merkezindeki görüntülere tepkiler sosyal medya çığ gibi büyüdü. Görüntülerde bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğe vurduğu anlar yer aldı. Köpeğin ölümüne yol açtığı iddia edilen görüntülerle ilgili olarak başlatılan soruşturmada gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Ortaya çıkan durumdan üzüntü duyuyoruz” dedi.

Kamuoyunda geniş yer bulan olayın ardından şarkıcı Tuğba Ekinci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi. “Dünya güzeli, Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan! Bütün dünya bizi konuşuyor. Ne kadar dostum varsa yurt dışında, bu olayı konuşuyor.

Bunu kesinlikle siz, gözardı etmeyeceksiniz. Ben biliyorum! En büyük hayranınızım biliyorsunuz. Böyle şeylerin sizin izniniz olmadan yapıldığına da eminim. Eminim ben buna! Herkes emin olsun! Bu tamamen kendi içlerinde karar verip, yaptıkları bir şey. Başkanların… Bence… Siz böyle bir şey yapmazsınız ama lütfen sessiz kalmayın. Sizi çok seviyorum. Seçimlerde de tekrar gelmenizi istiyorum.” diye seslendi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Tuğba Ekinci ‘Dünya güzeli’ diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi