e
sv

Ünlü Dj Naz Eleftheria İle Çok Özel Röportaj

31 Ekim 2021 13:25
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Naz Eleftheria Kimdir

28.11.1995 doğumluyum Naz Eleftheria aslında sahne ismim. Gerçek ismim Eleftheria Karahisaridis annem Türk Sivaslı, babam Yunan o yüzden 2 ismim var ve ben bunlarla kendime bir sahne ismi yarattım .

Çok Seviliyorsunuz Sürekli Sahnedesiniz Size Olan Bu İlgi Ve Sevginin Nedeni Nedir Sizce

Bence gerçekten doğal bir insan olmam o an açık yüksek anlar yaşamak istiyorsam onu yaşıyorum istemiyorsam yaşamıyorum bir samimiyet bence bu

Bir Dj Olarak Mesleğinizden Biraz Bahsedermisiniz

Mesleğim işte en güzel soru, dışardan makyaj yap açık giyin kabine geç gibi duruyor ama malesef göründüğü kadar kolay değil. Bir kere bizim işimiz insanları eğlendirmek kendimizi değil düşünsenize bir gece clubünde binlerce insan var sevgilisi olan kız kıza gelen kendini kaf dağında görenler vs vs herkese göre sahnede kalmak zor ama yinede çok güzel.

Dj Kabininde İnsanları Coşturmak Size Ne Hissettiriyor

Naz Eleftheria işte bu diyorum kendime

Hakkınızda Hiç Bilinmeyen Bir Kaç Şey Söylermisiniz

Mesela küçük yaşta Annemi abimi teyzemi kaybettim enerjisi çok yüksek biriyim ama aslında zorluklarla güçlenmiş biriyim.
Onun dışında Anneanneme bakıyorum buda bir sorumluluk benim gibi hayatı olan bir insan için hiç değilse bence 2 katı sorumluluk.

Aşk Hayatınızdan Bahsetmenizi İstesek Bize Ne Söylersiniz

Ah işte Aşk dünyanın en güzel duygusu ki malesef bende uzun zamandır yok. Neden diye sorucaksınız güzelim popülerliğimiz var ama insanlar instagram yaşantıma göre bana yaklaşıyorlar ve bende bunu asla kabul etmiyorum.

En Sevdiğiniz Şarkıcı Ve Fenomenler Kimler

Ben genelde Türk pop ve arabesk severim en sevdiğim diye nitelendiremem ama tabiki Ebru gündeş sanırım favorim. Fenomen olarak demesemde sevdiğim saygı duyduğum daha da iyi yerlere gelmesini istediğim arkadaşlarım var. Bayanlarda keza Merve Sanay, Damla Ekmekçioğlu erkeklerde Taha Özer diğer fenomenleri bilemem ama bana göre en samimi ve içten 3 insan.

Sevenlerinize Burdan Ne Söylemek İstersiniz

Beni sevin ama beni örnek alırken gerçekten bu hayatın göründüğü kadar kolay olmadığını sakın unutmayın ve lütfen kimseyi instagram vs görünüm izlenimleriyle yargılamayın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ünlü Dj Naz Eleftheria İle Çok Özel Röportaj