Ünlü İsim Aysu Varol Hakkında Merak Edilenler

05.01.2022
Ünlü İsim Aysu Varol Hakkında Merak Edilenler

Kırmızı Çizgileriniz Nelerdir

ARA REKLAM ALANI

Yalanın her türlüsü, şahsıma ya da aileme karşı saygısızlık, emrivakiler kesinlikle kırmızı çizgilerim.

Film’mi Yoksa Dizimi Seversiniz

 Sezonluk diziler tercihim. Genelde dizileri sonradan tüm bölümleriyle izlemeyi seviyorum. Tabi ki film izlemeye de bayılıyorum. 

Günlük Hayatınızda En Çok Ne İle Vakit Geçirirsiniz

Zamanımın büyük çoğunluğunu yayınlarda geçiriyorum. Arta kalan zamanları hayvanlarımla, erkek arkadaşımla ve kendimle ilgilenerek ya da araştırma yaparak değerlendiriyorum. Çok fazla araştırma yapan biriyim, her şeyi araştırıyorum. 

Gardırobunuzda Aynı Ürünün Birden Çok Rengi Varmı

Ahh olmaz mı. Birbirinden farklı parçalardan oluşan bir gardrobum yok. Genelde beğendiğim bi parçanın farklı renklerini alıyorum.

Karamsar Birimisiniz

Karamsar biri değilim, enerjimizi koruduğumu sürece her şeyin olması gerektiği gibi olacağına ve olduğuna inanıyorum. Çevremizdeki ve yaşantımızdaki çoğu şeyin enerjimizle şekillendiğini düşünüyorum. 

Sizi Seven Kitlenizle Buluşacak Olsanız (Hepsi İle Aynı Anda) Nasıl Bir Yer Seçerdiniz

 Güneşli bir havada bol yeşillikli bir yerde sohbet edip, yemek yiyebileceğimiz ve huzurlu kalabileceğimiz bir yer seçerdim muhtemelen. 

Kitap Okumayı Severmisiniz

Kitap okumayı çok severim, başucumda hep 2 tane kitabım vardır. fakat genelde kişisel gelişim/ psikoloji üzerine okuyorum. Hikaye/Roman tarzı kitaplara odağımı kaydırmadım.

En sevdiğiniz Renkler /Uğurlu Sayınız

Kırmızı siyah ve mavi renkleri seviyorum.  Uğurlu sayım küçüklüğümden beri  7 fakat 4 rakamınında bana uğur getirdiğine inanıyorum. 

Aysu Varol Kİmdir

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.