Hasan Can Kaya konuğuna “Ne iş yapıyorsun?” dedi ve…

24.04.2023
Hasan Can Kaya konuğuna “Ne iş yapıyorsun?” dedi ve…

Konuşanlar’daki performansıyla herkesi güldüren Hasan Can Kaya ve konukları arasında yaşanan diyaloglar sık sık gündem oluyor. Hasan Can Kaya son olarak bir kadın konuğuna “Ne iş yapıyorsun?” diye sordu, aldığı yanıt ise bir hayli şaşırttı.

ARA REKLAM ALANI

Konuşanlar ile yıldızı parlayan ve Acun Ilıcalı’nın kanalı Exxen’e transfer olan Hasan Can Kaya konuklarını güldürdüğü anlarla sık sık gündeme geliyor.

Hasan Can Kaya son Konuşanlar bölümünde de yine ilginç anlara imza attı. Makul adı üzerine konuşulurken Kaya bu isme takılınca genç kadın “Babam değil ebem koymuş” diyerek stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Makul daha sonra da Hasan Can Kaya’nın “Ne iş yapıyorsun?” sorusuna verdiği yanıtla olay oldu. Makul bu soruya “Ben sürünüyorum deyimi yerindeyse” yanıtıyla herkesin dikkatini çekti.

Hasan Can Kaya bunu üzerine “Nasıl sürünüyorsun?” deyince genç kadın ise “İşten işe, şu an garsonluk yapıyorum mutlu değilim çok mu mutluya benziyorum” dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.