Yıllardır Hata Yapılıyor

10.06.2022
Yıllardır Hata Yapılıyor

Güzellik ürünlerine tonlarca para yatırılıyor.Uygulaması gayet kolay değil mi? Makyajını sil ve unut gitsin. Ancak makyaj temizleme mendillerini her zaman kullanamamalısınız. Çünkü bu mendiller cildi yeterince iyi temizlemezler. Dahası, tahrişe neden olan, cildi kurutan ve geren sert bir malzemeden yapılmışlardır. Bunları yalnızca suya ve iyi bir temizleyiciye erişiminiz olmadığında kullanmalısınız.

ARA REKLAM ALANI

Serumlar nemlendirici bir krem kullanmadan önce uygulanmalıdır. Ve özellikle serum retinol içeriyorsa, akşamları yapmak daha iyidir. Bu, cildin gerekli besinleri tamamen emmesini sağlayacaktır. 

Temizleyiciler, yalnızca akşamları değil, sabahları da yüzü temizlemek için kullanılırlarsa çok daha etkili olurlar. Bu şekilde, sebumu, ölü cilt hücrelerini ve geceleri cildinizde biriken tüm kir ve teri temizleyebilirsiniz. Ayrıca, sert bir şekilde değil, masaj yaparak ve yumuşakça yüzünüzü temizlemelisiniz. Bu sayede yüzünüz çizilmez.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.