Bülent Ersoy’dan Anıtkabir Ziyareti İle İlgili Açıklma

15.01.2022
Bülent Ersoy’dan Anıtkabir Ziyareti İle İlgili Açıklma

Bülent Ersoy Anıtkabir ziyaretindeki fotoğraf ile ilgili sosyal medya hesabı instagramdan açıklama yaptı .İşte açıklaması:

ARA REKLAM ALANI

Kamuoyunun Dikkatine;

Biraz önce almış olduğum bir haber ile şaşkınlık ve üzüntümü zaat-ı alalileri sizlerle paylaşmak istedim.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Büyük Ata’mızı ziyaret edip, çocuk denecek yaşlarımdan bugünlere değin gelen büyük Ata’ya olan derin sevgi ve engin saygılarimı ifade edebilmek adına huzurlarına gidip ebedi istirahatgahına kendilerini vede en büyük silah arkadaşlarından birisi olan Merhum İsmet İnönü paşayı da ziyarete gittim.Her iki rahmetliye de Dualarımı ettim saygılarımi sundum.

Bu arada ziyaretim öncesi ve esnasında da ne Anıtkabir komutanlığı nede komutanların dan herhangi özel şahsi taleplerim olmamıştır.

Kendime ait olan yürüyen sandalye mi kendi aracımla getitirip 9 kişilik ekibimle orada idim.
Tekerlekli sandalyeyi kullanan ise kendi ekibimden birisi idi
Binaenaleyh nacizene bendenizin arzu ve talepleri doğrultusunda olmamış oldurmazdımda zaten .
Kaldıki başımdaki şapkam o ziyaretim esnasında ki hava şartları nin fevkalade kötü oluşuna mani olabilecek bir şekilde ve büyüklükde idi örneğin, şemsiye tutulması ise , sanırım en büyük Komutan Büyük Atatürk ün zamanın da ifade buyurdukları üzere
“Beyler hepiniz milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz; hatta Cumhurbaşkanı olabilirsiniz, fakat sanatkâr olamazsınız.”Dediği gibi Büyük Ata’nın bu sözlerini baz alarak kendilerince gerek yaşıma, gerekse sanatima bir saygı sunmak adına naçizane bendenize yapmış oldukları bir favördü bu görüntulerde ki hal ve tavırlar sanırım.
Bendenizin bu şemsiye vede şemsiye tutan değerli komutanın varlığından bile haberim yoktu, bende herkes gibi bu bahsi geçen olay fotoğrafı ancak basın yayınında gördüm.

O nedenle, bu konularin vebali de bendenize ait değildir.
Benim üzüntüm sadece amacı Büyük Atatürk ün sözleri doğrusunda hareket eden nazik,centilmen ve saygılı komuta düzeyindeki bu kişilerin bazı prosudurler var ise bunları aşıp ceza almalarından ötürü yaşadıkları bu durumlardır.
Basta sayın komutan ve emri iradelerindeki konuyla ilgili cezalandirilan her kimler ise o kişilere maddi ve manevi her türlü imkanlarımi da seferber edeceğimi kendilerine Bülent Ersoy sözü ile hazır olduğumu bildiririm.saygılamla efendim….

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.