Gonca Vuslateri’den Montlu Gönderme

16.01.2022
Gonca Vuslateri’den  Montlu Gönderme

“Her Şey Dahil” filminin başrol oyuncuları Gonca Vuslateri ile Gürgen Öz, filmin afiş çekimleri için buluştu. Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan ikili, film sürecini anlattı. Gürgen Öz, Vuslateri’ye övgü dolu yorumlar yaparken oyuncunun tam bir komedyen olduğunu vurguladı.ilmin çekim sürecinden bahseden Gürgen Öz, çok eğlenceli bir set geçirdiklerini ifade ederek şöyle dedi: “Filmi Datça’da çok eğlenerek çektik. Gonca benim çok beğendiğim bir aktris. Keza beni sette de çok güldürdü. Karavanda mezdekelerle, Gonca’nın dansları, esprileriyle geçti. Biz çok eğlendik, seyircinin de eğleneceğini biliyoruz. Türkiye’de kadın komedyen, aktrisler bir yana, fakat komedyen anlamında Gonca tam bir komedyen.

ARA REKLAM ALANI

MONTLU GÖNDERME

Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan’ın kadın sanatçılar Hanye Yener ve Hadise’nin sahne kıyafetleri hakkında yaptığı yorumları eleştirmişti. Sosyal medya hesabından “Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diyen” Gonca Vuslateri, röportaj sırasında ünlü türkücüye montlu göndermede bulundu.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.