e
sv

Haluk Levent kahvehanede konser verdi

01 Aralık 2022 12:34
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AHBAP Derneği Başkanı, ünlü sanatçı Haluk Levent, Edirne’nin İpsala ilçesindeki konseri sırasında bir kahvehaneye girerek şarkı söyledi. Haluk Levent şarkısını seslendirirken, kahvehanede oyun oynayanlara da eşlik etti. Levent o anlarda çekilen görüntüleri “Hayatımdaki en ilginç konser. Bir taraftan şarkıyı kesmeden söyledim bir taraftan pişti oynadım ve son papaz ile pişti yaptım” notuyla paylaştı.

Kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP Derneği’yle yıllardır Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olanların yardımına koşan Haluk Levent, yoğun temposunun yanı sıra konserlerine de devam ediyor. Haluk Levent son olarak İpsala’nın kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda sahneye çıktı.

Haluk Levent’in şarkılarına dinleyenlerde eşlik etti. Bu arada konserin bir bölümünde elinde mikrofonla şarkı söyleyerek meydan yakınındaki bir kahvehaneye giren Haluk Levent, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

“Hayatımdaki en ilginç konser” dediği sosyal medya paylaşımına Haluk Levent, havanın soğukluğu notunu düştü. Levent paylaşımına “Az önce İpsala’da ‘100. yıl kurtuluş günleri’ kapsamında bir konser verdim. Hava o kadar soğuktu ki yan taraftaki kahveye şarkı söyleye söyleye daldım. Bir taraftan şarkıyı kesmeden söyledim bir taraftan pişti oynadım ve son papaz ile pişti yaptım” dedi.

Paylaşımdaki görüntüde “Aşkın mahpushane” şarkısını söylerken Haluk Levent’in kahvehanede oyun oynayanlara eşlik edişi de yer aldı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Haluk Levent kahvehanede konser verdi