Adriana Lima kilolarından kurtuldu

21.05.2023
Adriana Lima kilolarından kurtuldu

Eylül 2022’de Andre Lemmers ile oğlu Cyan’ın kucağına alan Adriana Lima son dönemde kilolarıyla gündem olmuştu. Spor ve diyetle eski haline dönmeye çalışan model Cannes’taki kıyafetiyle sosyal medyanın diline düştü.Metin Hara ile de yaşadığı aşkla Türkiye’de oldukça popüler olan Brezilyalı model Adriana Lima, 2021’de yapımcı Andre Lemmers ile yeni bir aşka yelken açmış, 2022’nin eylül ayında da oğlu Cyan Lima Lemmers’ı kucağına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı.Lemmers ile mutlu birlikteliği süren ünlü model doğum kiloları yüzünden sosyal medyada zorbalığa maruz kalmıştı.Son görüntüsüyle uzun süre gündemde kalan model daha sonra spor ve diyetle eski haline döndü.

ARA REKLAM ALANI

Adriana Lima bu yıl 76’ncısı düzenlenen Cannes Film Festivali’nde sevgilisiyle birlikte boy gösterdi.Leonardo DiCaprio’nun yeni filmi ‘Killers of the Flower Moon’ galasına katılan modelin kıyafeti sosyal medyanın diline düştü. Lima’yı görenler “Zayıf ama rüküş” yorumlarında bulundu.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.