League of Legends evreninde geçen Arcane 2. sezon ilk fragmanı yayımlandı

06.01.2024
League of Legends evreninde geçen Arcane 2. sezon ilk fragmanı yayımlandı

League of Legends evreninde geçen Arcane 2. sezon ilk fragmanı yayımlandı.

ARA REKLAM ALANI

Riot Games, Arcane dizisiyle 2021 senesinde başarı yakalamıştı. VI ve Jinx’in ilgi çekici hikayesine odaklanan ilk sezon, Netflix’te hit olmakla kalmayıp animasyonuyla Emmy ödülü de almıştı. E tabi haliyle ikinci sezon için de beklenti haliyle arttı ve Arcane 2. sezon fragmanı sonunda yayınlandı.

İlk Arcane 2. sezon fragmanı: Warwick göründü

Fragmanda ortaya çıkan en önemli şey, LoL’den tanıdığımız Warwick’in Arcane evrenine resmi olarak girmesi. Singed’in deneylerinden biri olarak bilinen Warwick’in insandan canavara dönüşümü, kimliği hakkında merak uyandıran soruları gündeme getiriyor.

Arcane 2. sezon fragmanı, Warwick ile VI ve Jinx’in babası Xander arasında potansiyel bir bağlantı olduğunu güçlü bir şekilde ima ediyor. Xander’ın Singed’in dönüşüm sürecine maruz bıraktığı talihsiz adam olabileceği ve hikayeye bir karmaşıklık katmanı ekleyebileceği öne sürülüyor.

Kız kardeşler kendilerini sadece babalarıyla yüzleşirken değil, aynı zamanda ona hayvani formunda ulaşmanın zorluğuyla boğuşurken bulduklarından, “aile draması” ihtimali ikinci sezonda karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.