Tuğba Ekinci, cezaevindeki Gülşen’in tahliyesi için Cumhurbaşkanı’na seslendi

27.08.2022
Tuğba Ekinci, cezaevindeki Gülşen’in tahliyesi için Cumhurbaşkanı’na seslendi

Nisan ayında verdiği konserindeki “İmam hatipte okumuş daha önce kendisi sapıklığı oradan geliyor” sözünden dolayı hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şarkıcı Tuğba Ekinci de bir çocuk annesi Gülşen için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çağrıda bulundu.

ARA REKLAM ALANI

Instagram hesabından Gülşen ile oğlunun fotoğrafını yayınlayan Ekinci, “24 saat oldu bu insan bebesinden ayrı hani biraz abartmıyor muyuz? Sayın Cumhurbaşkanıma rica etsem işe yarar mı? Bana yapsanız ben tek kadınım, kılım kımıldamaz. Bunun bekleyen bebesi var” dedi.

Gülşen’in cezaevine gönderilmesiyle ilgili de “Sonuçta bir anne evde bekleyen bebesi var. En yakın zamanda çıkmasını dilerim. O da farkında gaf yaptı. Kaçtı ağzından. O da biliyor bu dünya iyi insanlar sayesinde dualar sayesinde ayakta o da boşluğa düştü. Hepimiz elhamdülillah Müslümanız çok şükür. Ön planda olunca saçmalamak saçma oluyor. Tabi ki savunmuyorum. Hocalarımız müftülerimiz iyi ki var. Allah başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.