Hadise’den, bileklerini keserek intihara kalkıştığı söylenen Hafsanur Sancaktutan’a destek

17.01.2023
Hadise’den, bileklerini keserek intihara kalkıştığı söylenen Hafsanur Sancaktutan’a destek

Ünlü şarkıcı Hadise, ilaç içip, bileklerini keserek intihar ettiği iddiasıyla gündeme gelen Hafsanur Sancaktutan’a sosyal medya hesaplarından destek verdi. Ünlü şarkıcı, iddiayı ortaya atan Bircan Bali ve Söylemezsem Olmaz programına tepki gösterip RTÜK’e çağrı yaptı.

ARA REKLAM ALANI

Bircan Bali, Söylemezsem Olmaz programında Hafsanur Sancaktutan’ın intihar ettiğini iddia etmişti. Bali, ünlü oyuncu için ilaç içip, bileklerini kestiğini söylemişti. Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan hemen iddiaları yalanlayıp, bileklerini göstermişti.

Genç oyuncu haberinin doğru olduğu konusunda ısrar eden Bircan Bali’ye cevap olarak şunları söyledi;”Herkese merhaba. Biraz önce TV’de yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak, yasal bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. Tek söyleyeceğim; 22 yaşında, ailesini, işini ve hayatı çok seven bir gencim. Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum. Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ediyorum” diyerek, iddiaları yalanlamıştı.

HADİSE’DEN DESTEK

Hadise de Sancaktutan’aInstagram’dan destek verdi. Oyuncunun fotoğrafını yayınlayan şarkıcı, “Bu sefer hedeflerinde gencecik bir kadın var! Yine aynı tavırlar, aynı tehditler, aynı hadsizlikler bir kadını defalarca kez açıklama yapmak zorunda bırakıyorlar. Magazin adı altında yapılan özel hayata saldırının sınırları tamamen ortadan kalktı. Her gün daha fazlasına şahit oluyoruz! Umarım bu konuda en yetkili birim olan RTÜK gerekeni artık yapar” dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.