Plastik implantlar’ın harikalar yarattığı ünlüler

15.11.2022
Plastik implantlar’ın harikalar yarattığı ünlüler

Ünlü olmak için diğerlerinden sıyrılacak bir şeye ihtiyacın yok. İkinci Kim Kardashian artık olmayacak, ancak kimse onun Kopyası olmayı yasaklamıyor. Birine doğa hemen yardım ederken birine plastik cerrahlar yardım eder artık.

ARA REKLAM ALANI

Dasha Instasamka

Skandal rapçinin dudakları hızla büyüyor. Kız, sosyal ağlardaki her yeni videoda yeni bir şey gösteriyor: ya kalçalarını, sonra göğüslerini büyütmek, ardından dudaklarını tekrar şişirmek istiyor. İkincisi ile, genç yıldız açıkça aşırıya kaçıyor.

Chrissy Teigen

Dudaklar, göğüsler ve kalçalar vücudun büyütülebilen tek bölgeleri değildir. Örneğin, model Chrissy Teigen, yanaklarını mükemmelleştirmek için büyük meblağlar yatırdı. Şimdi yüzün üst kısmındaki “elmalar” yıldızın ayrıcalıklı bir özelliği.

Miranda Kerr

Yıldızlarda gerçekçilik arıyorsanız, o zaman Miranda Kerr yaşlanmama yeteneği ile kesinlikle zirvede olacaktır. Kelimenin tam anlamıyla: 38 yaşında, deneyimli bir model ve birçok çocuğun annesi olan Victoria’s Secret’ın eski meleği, 18 yaşında bir kıza benziyor.

Alexis Bledel

Gilmore Girls” dizisinin yıldızının özelliğini düşünmek için onun gözlerine bakmalısınız. Alexis Bledel tek bir bakışla ayaklarınızı yerden kesebilir – tamamen doğal olmayan doğal gök mavisi bir irisi var.

Alena Şişkova

Alena Shishkova bir model olarak ünlendi, bu yüzden vücuduna bakmak onun doğrudan işi. Kıza genellikle aşırı zayıf denir ve sağlığına dikkat etmesi tavsiye edilir, ancak Alena her zaman zayıf olduğunu garanti eder, bu yüzden endişelenecek bir şeyi yoktur. Doğum yaptıktan sonra bile eski sevgilisi Timati’nin figürü biraz değişmedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.