Erkeklerin gözünden bakımlı bir kadının 4 belirgin işareti

14.11.2022
Erkeklerin gözünden bakımlı bir kadının 4 belirgin işareti

Bazen güzel bir elbise, pahalı parfüm ve şık ayakkabılar bile sadece görünümü süslemekle kalmaz, aynı zamanda özensizliği ve dağınıklığı da vurgular.

ARA REKLAM ALANI

İlginç bir gerçek şu ki, sadece kadınlar bazı şeyleri fark eder ve özellikle buna odaklanırken, erkekler bunu hiç fark etmez.

Yağlı saç veya dağınık saç

Saç kesinlikle her zaman algılanan ve takdir edilen bir şeydir. Bir erkek, bir kadının ne tür bir saç kesimi / / şekillendirmesi olduğunu umursamasa ve bir konuşma sırasında bu konuya hiç değinmese bile, bilinçaltında buna yine de özel bir ilgi gösterecektir. Bu, doğanın koyduğu bir mekanizmadır. Sağlıklı saçlar, bir kadının sağlığının bir işaretidir.

Sağlıklı saçın belirtileri nelerdir? Uzunluk, doğal parlaklık, dış güzellik. Yağlı saçlar her zaman dağınık görünür, ayrıca farklı yönlere doğru uzanan ince, elektriklenmiş saçları da iter.

Uzun saçlarda mesele tartışmalıdır, zevk meselesidir. Bireysel saç seçimi kuralı burada daha çok işe yarar, çünkü çoğu için kısa saç kesimi gerçekten uzun saçtan çok daha fazla yakışır.

Saç rengiyle ilgili önemli bir nokta: Saçınızı boyarsanız bir profesyonele güvenmek daha iyidir. Ev boyaması bir mil öteden görülebilir ve çoğu durumda görünümü çok ucuz hale getirir.

Ayarlama yüzü

Kadınlar kozmetik dünyasındaki en son trendleri kendi yüzlerinde aktif olarak kullandıklarında, çok saçma ve doğal görünmüyor. Burada yorumlar gereksiz ama bu konu ne kadar gündeme gelse de kendi yüzünü manken gibi yapıp ondan doğal güzellikleri silen çok sevenler var.

Bir sonraki işaret kirpik ve kaşlarla dolu

Aslında konu çok muğlak. Modern teknolojiler, kirpik uzatma, uzun süreli renklendirme, kaş şekillendirme ve diğer prosedürlere başvurarak makyajı uzun süre unutmanızı sağlar.Ancak birçoğu önlemi hissetmiyor ve tırtıllara daha çok benzeyen kirpikler yapıyor:

Bunun umurunda olmayan normal kaşları olan bir kız arıyorum”

Gerçek hayatta, kaş şekillendirme trendleri genellikle oldukça garip görünür ve sadece kaş ustaları veya bu konunun ilgili olduğu diğer kadınlar onları takdir edebilir.

Son nokta bir yanlışlık işareti olarak adlandırılamaz, ancak bu anın kesinlikle not edilmesi gerekiyor. Bu makalenin konusu hakkında bilgi ararken, onlarca kişi tarafından desteklenen bir adamın çok ilginç bir görüşüne rastladım. Tartışma, kadınların çoğu zaman aynı kuluçka makinesinden gelmiş gibi giyindikleri gerçeğiyle ilgiliydi.

Ve bununla tartışmak zor, evrensel bir tarza sahip olan ve çoğu insan için uygun olan bir trend olduğu anda, birçok insan aynı şekilde giyiniyor. Örnek olarak, bu yıl her iki kişiden birinin büyük beden bir spor kıyafeti giydiği gerçeğini tartıştılar. Tartışmada, kadınların kadınsı görüneceği ve bireyselliğini göstereceği bir şey seçemeyecek kadar tembel olduğu görüşü sıklıkla parladı:

Forumdaki adamlardan birinin yorumu: “Doğru, bu çantaları giy de git. Evsiz rapçilere benziyorlar.”

Bütün bunlardan çıkan tek bir sonuç var. Aradan kaç yıl geçerse geçsin, moda ve güzellik dünyasında ne kadar yeni trend ortaya çıkarsa çıksın, doğallık ve bireysellik her zaman cezbedecektir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.