Gökhan Çıra baba oldu! Ebru Şancı, Selin Ciğerci ile konuşmasını ifşa etti

26.01.2023
Gökhan Çıra baba oldu! Ebru Şancı, Selin Ciğerci ile konuşmasını ifşa etti

Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra kızının fotoğrafını paylaşınca şoke etti. Söylemezsem olmaz yorumcularından Ebru Şancı ise Selin Ciğerci ile konuşmasını ifşa etti. Şancı “Dün Selin Ciğerci ile konuştum. Bebek, Gökhan ile birlikte evlat edindiğimiz bebek…” dedi.

ARA REKLAM ALANI

Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanan Gökhan Çıra, dün sosyal medya hesabından bir bebekle fotoğrafını paylaşarak baba olduğunu duyurdu. Evlendikleri süreçte çocuk sahibi olmak istediklerini her fırsatta dile getiren çiftten Çıra bebeğinin adını da açıkladı.

Evli oldukları dönemde bebeklerine “Saadet Serenay” ismini koyacaklarını söyleyen çiften Çıra’nın bebeğinin adı da “Saadet Serenay Çıra” oldu.

Instagram hesabından bir bebekle fotoğrafını paylaşan Çıra, “Küçük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var” ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci ise Çıra’nın paylaşımının ardından Instagram hesabından “Pes” diye paylaşım yaparak tepki gösterdi.

Ancak Söylemezsem Olmaz’un yeni sunucularından Ebru Şancı Ciğerci ile telefon konuşmasını ifşa etti. Şancı konuşmasında şunları söyledi.

Ben dün Selin’le konuştum. Tabii ki çocuğu birlikte evlat edinmeye karar verdik, dedi. Bu o çocuk. ‘Biz bu yola birlikte çıktık, çocuğa ben bakacağım benimle benim evimde kalacak’ dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.