sv

Avrupa’nın önde gelen ajanslarından ”Hama Agency”Türkiye pazarına giriyor

23 Aralık 2021 12:29

Avrupa’nın önce gelen oyuncu ve manken ajanslarından HAMA AGENCY, Türkiye’de faaliyet gösteren
İYSA AKADEMi ile güçlerini birleştiriyor. Hamdi Akkurt ve Malik Ayhan tarafından kurulan HAMA AGENCY başta Almanya olmak üzere; Belçika, Hollanda, Fransa ve İtalya olmak üzere Avrupa’nın birçok yerinde faaliyet göstermektedir. Oyunculuk, modellik, müzik ve organizasyon alanlarında hizmet veren HAMA AGENCY bünyesindeki herbiri alanında uzman ve kariyerli sanatçılarla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Malik Ayhan ve Hamdi Akkurt Kimdir?
Malik Ayhan

19 Ağustos Duisburg Almanya’da doğan Türk şarkıcıdır. Aslen Konya’lı olan Malik Ayhan, evin 4. ve en küçük oğludur. Eğitimini Almanya’da tamamladıktan sonra müzik sektörüne girerek CanKan adlı müzik grubunu kurmuştur. Ayrıca birçok kanalda sunuculuk yapan Malik Ayhan adından sıkça söz ettirmiş ve medyanın sevilen sanatçısı haline gelmiştir


Yar Yar, Sen Varya Sen sevilen şarkılarındandır.

Hamdi Akkurt

Akkurt Aksaray’da doğan Türk iş insanıdır. Küçük yaşlardan beri Almanya’da yaşayan ve başarılı projeleri ile adından sıkça söz ettirmiş ve Akkurt Teppich waschenadlı şirketi kurmuştur. Akkurt, Malik Ayhan ile kurduğu Hama Agency ile yatırımlarını Türkiye’de de sürdürmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI