Lüks figürlü 5 Rus aktris. Modeller bile onları kıskanacak

13.11.2022
Lüks figürlü 5 Rus aktris. Modeller bile onları kıskanacak

Dünya gezegenindeki herhangi bir kadın, ruhunun derinliklerinde güzel olmayı, sevilmeyi ve lüks bir figüre sahip olmayı hayal eder. İnsanlığın güzel yarısının birçok temsilcisi, ancak inanılmaz irade, en katı diyetler, plastik cerrahların yardımı ve diğer modern tıbbın yöntemleri sayesinde sonuçlara ulaşmayı başarıyor.

ARA REKLAM ALANI

Ancak ideal figürün doğa tarafından verildiği bir kadın kategorisi de var. Diyet yapmak veya spor salonunda günde üç saat geçirmek zorunda değiller. Ve burada, şüphesiz, kalıtım büyük bir rol oynar. Bugün figürleri bile modellerin kıskanacağı Rus aktrisler hakkında konuşacağız.

İzleyicilerin ” Gelecekten Geliyoruz” filmindeki rolleriyle tanınan popüler bir aktris, ” Savaş Yasalarına Göre ” savaş filmi , TV dizisi ” Gregory R. ” Ve bircok digerleri. Oyuncu 44 yaşında, üç evliliğinden dört çocuğu var. Yaşından çok daha genç görünüyor. Aşağıdaki fotoğrafa bakarak da görebileceğiniz gibi mükemmel bir figürü var.

18. yüzyılın en acımasız Rus kadınlarından biri olan toprak sahibi Daria Saltykova’nın imajını zekice oynadığı “The Bloody Lady” filmindeki ana rolden çoğu izleyiciye aşina olan yetenekli bir oyuncu .

Julia, aktör Yevgeny Tsyganov ile evli. Oğlu Theodore’u yetiştiriyor. Mükemmel bir figür var!

Bu parlak ve unutulmaz aktris, ilk kez sansasyonel televizyon dizisi “Zavallı Nastya ” nın ana karakterlerinden birini oynayarak kendini yüksek sesle ilan etti . Son yıllarda, oyuncu nadiren filmlerde rol aldı. Hayatında iki resmi evlilik vardı ve zaten 28 yaşında olan tek oğlu, aktris Ekaterina Vasilyeva’nın oğlu Dmitry Roshchin ile bir ilişki sonucu doğdu. Rakam gelince, aktrisin dediği gibi, kalıtım sayesinde çok iyi durumda kalıyor.

Bu oyuncu hızla Rus sinema dünyasına girdi. 37 yaşına geldiğinde, Ekaterina Vilkova altı düzine filmde rol aldı ve sadece bu yıl dördü aynı anda vizyona girecek. En çarpıcı filmlerde rol vardı ” Şifre”, “Hotel Eleon”, “Savaşçılar “, SSCB’deki ilk kadının görüntüsü, aynı isimdeki dizide Bakan Furtseva ve diğerleri. Ekaterina, oyuncu Pavel Lyubimov ile evli ve iki çocuğu var. 

Ve bizim bahçemizde …” dizisinin yıldızı bir yıl önce ilk çocuğunu doğurdu. 40 yaşında doğum yapmaya karar vermek gerçek bir başarıdır. Ravshana, çeşitli nedenlerle uzun süre anne olamadı ve sonunda hayali gerçek oldu. Gaspard’ın oğlunun babası, aktrisin abonelerine sosyal ağlarda mutlu bir şekilde anlattığı işadamı Sergei Amaryan’dı. Ve modeller bile onun figürünü kıskanabilir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.