Tartıştıktan sonra karşı karşıya gelen Bircan Bali ve Seren Serengil arasında soğuk rüzgarlar esti

15.12.2022
Tartıştıktan sonra karşı karşıya gelen Bircan Bali ve Seren Serengil arasında soğuk rüzgarlar esti

Dün canlı yayında Bircan Bali ile tartıştıktan sonra hastanelik olan Seren Serengil, bir haftalık raporuna rağmen bugün canlı yayına çıktı. Programda sağlık durumundan bahseden Serengil ile Bircan Bali arasında soğuk rüzgarlar esti.

ARA REKLAM ALANI

Söylemezsem Olmaz’ın dün yayınlanan bölümünde Bircan Bali ve Seren Serengil’in arası gerildi. Canlı yayında partneriyle tartışan Serengil’in tansiyonu çıkınca hastanelik oldu. Tedavisi tamamlandıktan sonra bugün yayına çıkan Serengil ile Bali arasındaki gerginlik dikkatlerden kaçmadı.

Programın açılışını yapan Seren Serengil, dün yayından erken ayrılmasıyla ilgili “Dün için kusura bakmayın çok hastalandım. Tansiyonumu kontrol altına aldılar. Ömür boyu tansiyon ilacı içme zorunluluğum oldu” dedi. Seren Serengil’i gülümseyerek dinleyen Bircan Bali ise “Geçmiş olsun, Seren’in yüksek tansiyon problemi var. Dün de tansiyondan dolayı hastaneye gitti” ifadelerini kullandı.

https://youtube.com/watch?v=3I57W0fw3_g

Yayında iletişim adresini veren Bircan Bali, Seren Serengil’e de söz hakkı verdi. Partnerlerinin aksine Instagram hesabını söylemeyen Serengil, “Benimkini zaten biliyorsunuz” diyerek güldü. Bali’nin o esnadaki bakışları ise dikkatlerden kaçmadı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.