Yılmaz Morgül canlı yayında Hande Erçel’e aşkını haykırdı

28.11.2022
Yılmaz Morgül canlı yayında Hande Erçel’e aşkını haykırdı

Usta sanatçı Yılmaz Morgül, bugün katıldığı canlı yayında kendisinden 29 yaş küçük Hande Erçel’e adeta aşkını haykırdı. Erçel’i çok sevdiğin ve onu kimseyle kıyaslayamadığını söyleyen Morgül, “1997 yılında dünyada olsaydı onunla kesin evlenmek isterdim” dedi.

ARA REKLAM ALANI

Güçlü sesi ve renkli kişiliğiyle adından sıkça söz ettiren Yılmaz Morgül, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Magazin haberiyle ilgili yorum yapan Morgül, konu Hande Erçel’e gelince adeta canlı yayında kendinden geçti.

https://youtube.com/watch?v=JNp7Xvv22ok

Hande Erçel’e karşı özel bir ilgisinin olduğundan bahseden Yılmaz Morgül, “1997 yılında şöhret olduğumda Hande Erçel dünyada olsaydı onunla kesin evlenmek isterdim. Bana ‘evet’ desin ya da demesin… Ben onu evlenilecek kız olarak görüyorum. Bir aile kızı olarak görüyorum. Güzellik ve yetenek olarak onunla karşılaştırılanları hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Dünyada en tatlı reçel, Hande Erçel. Hande Erçel’i çok seviyorum, onu sevenleri de çok seviyorum” dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.