Acun Ilıcalı hastaneden fotoğraf paylaştı

01.10.2022
Acun Ilıcalı hastaneden fotoğraf paylaştı

Trafik kazasında kolunun kırılması üzerine ameliyat edilen ünlü yapımcı Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından doktorlara teşekkür paylaşımı yaptı. Ilıcalı’nın paylaştığı fotoğraftaki detay da hemen göze çarptı. Ünlü yapımcının kolunun çok tehlikeli bir yerden kırıldığı ve morlukların hala durduğu görüldü.

ARA REKLAM ALANI

Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta Sarıyer’de kızı Banu Ilıcalı ile birlikte seyahat ederken motorsiklet kazası geçirdi. Kaza nedeniyle kolu kırılan Ilıcalı hemen hastaneye kaldırıldı. Doktorlar tarafından yapılan ilk muayenin ardından Ilıcalı’nın ameliyat edilmesine karar verildi.

Ilıcalı, başarılı bir şekilde koluna platin takılan ameliyattan sonra hastaneden taburcu edildi. Ünlü yapımcı, taburcu olmasının ardından kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarını da unutmadı ve sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.Ilıcalı, “Başta ameliyatımı yapan Prof. Dr. Mustafa Karahan ve bu süreçte emeği geçen tüm değerli sağlık personeline, bizi çok güzel ağırlayan Acıbadem Hastanesi’ne, Mehmet Ali Aydınlar ve Mustafa Eröğüt’e, ziyaret ve mesajlarıyla destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum.. Beni evimde hissettiren sevgili hasta bakıcı ve hemşirelerime ayrıca teşekkür ediyorum, onları seviyorum. Tedavim boyunca gördüğüm yoğun ilgi ve sevgi beni çok mutlu etti. İş hayatımda önemli başarılar elde ettim ama bu sevgi paha biçilemez. Bu mutluluğun benim en kısa sürede iyileşmemi sağlayacağına eminim” dedi.

m
REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.