Mika Raun’un sevgilisi dikkat çekmek için yayında 22 bin TL atmış!

19.09.2022
Mika Raun’un sevgilisi dikkat çekmek için yayında 22 bin TL atmış!

 Mika Raun Bize Kaldı programına konuk oldu. Cinsiyet değiştiren Mika Can Raun sevgilisinin dikkat çekmek için TikTok yayınında kendisine 22 bin TL attığını söyledi.Geçtiğimiz günlerde ‘dindar’ bir sevgilisi olduğunu açıklayan Mika Raun yeni açıklamalarla dikkat çekti. Mika Raun yeni sevgilisini anlatırken “Çok iyi birisi, çok dindar. Beni görünce Ayet-el Kürsi okuyor, nazar duası okuyor. Ama kimse okumamıştı, bu mis gibi namaz filan kılıyor” demişti.

ARA REKLAM ALANI

Mika Can sevgilisiyle nasıl tanıştığını Bize Kaldı programında anlattı. Sosyal medya fenomeni konuşmasında “Takside gördüm dil çıkardım ama sonra taksi gözden kayboldu. Akşamına yayın açtım yayında bana 3 aslan attı. O dönem 1 aslan 7500 TL civarıydı. Dikkat çekmek için 3 tane birden atınca fark ettim” dedi.

“Görünce hemen yazdım. Sonra konuşup buluştuk para atınca ayıp olmasın diye gittim. Ama ilk başta hiç beğenmedim. Sonra beni Şile’de villasına götürdü. Şimdi hatta adıma onların olan plajları var. Neyse ben gittim villaya buna aşık oldum orada.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.