Doya Doya Moda’da ortalık karıştı

16.11.2022
Doya Doya Moda’da ortalık karıştı

Doya Doya Moda’da ortalık karıştı! Birbirlerinin üzerine yürüyüp küfür ve hakaret yağdırdılar.Doya Doya Moda yarışmacılarından Ayça, alışveriş esnasında aldığı çantayı bulamayınca diğer yarışmacıların yanına gelerek “Çantamı kim aldı? Böyle ucuz numaralar” yapmayın diyerek tepki gösterdi. Üslubundan dolayı eleştirilen Ayça, önce Elisa ile sonra da Eda ile tartıştı. Birbirinin üzerine yürüyen yarışmacıların tartışmasında küfür ve hakaretler havada uçuştu.

ARA REKLAM ALANI

Jüri üyeliğini Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş’ın üstlendiği Doya Doya Moda yarışmasının yeni bölümde tansiyon yükseldi. Podyuma çıkmak için hazırlık yapan Ayça, çantasını bulamayınca diğer yarışmacılarla birbirine girdi.

Odasında çantayı bulamayarak yarışmacıların hazırlandığı kulise gelen Ayça, “Çantamı kim aldı? Böyle ucuz numaralardan vazgeçin” dedi.

Ayça’nın sözlerine sinirlenen Elisa, oturduğu sandalyeyi fırlatarak “Sen hayırdır ya? Ne diyorsun sen. O ağzını düzelt. Beni mi tahrik etmeye çalışıyorsun. Sen benimle ne biçim konuşuyorsun, yürek mi yedin?” diyerek öfke kustu.

İkilinin hakaret ve küfür içeren konuşmaları ise sansürlenerek yayınlandı.

Elisa’dan sonra Eda ile tartışan Ayça, sinirlerine hakim olamadı. Öfkeden deliye dönene Eda, “Çantan kayboldu diye buraya gelerek herkese bağırmazsın” diyerek Ayça’ya üzerine yürüdü. Burun buruna gelen Ayça ve Eda ise yapım ekibi ve yarışmacılar tarafından güçlükle sakinleştirildi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.