sv

Havva Tilki paylaştı: Belediye başkanı

30 Ağustos 2022 13:13

Diyanet-Sen Çorum Şube Başkanı İsmail Şanal, sosyal medyadan Aleyna Tilki’nin Osmancık’ta yapılacak konserinin iptal edilmesi için çağrıda bulunmuştu. Gündeme gelen ve tepki çeken açıklama sonrası Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel bir paylaşım yaparak belediye başkanının harekete geçtiğini duyurdu.Aleyna Tilki’nin konseri için Diyanet-Sen Çorum Şube Başkanı İsmail Şanar yaptığı açıklamayla tepki çekti.

Diyanet-Sen Çorum Şube Başkanı İsmail Şanar “Aleyna Tilki, Osmancık’ta konser verecekmiş… Şehrin kültürüne, sanatına, sosyal yaşamına, geleneklerine, değerlerine ve inancına katkı sağlamayan, dini ve milli değerleri ayaklar altına alanları Osmancık’ta görmek istemiyoruz. Toplumun ahlakıyla zıt hayat yaşayan, LGBT savunucusu kişilerin sanatçı kimliğiyle insanların önüne rol model gibi sunulmasına karşıyız. Şehrin idarecilerini toplumsal hassasiyetleri dikkate almaya ve programın iptali için gereğini yapmaya davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

HAVVA ÖZTEL DUYURDU

Gözler ise belediye başkanına çevrildi. Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel herkesin merak ettiği konuda bir açıklama paylaştı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI