Kuran-ı Kerim’i yakan Rasmus Paludan’a Yıldız Tilbe’den tepki

23.01.2023
Kuran-ı Kerim’i yakan Rasmus Paludan’a Yıldız Tilbe’den tepki

Rasmus Paludan’ın İsveç’in başkenti Stockholm’de Türkiye Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim yakmasına tepkiler çığ gibi büyüyor. Yıldız Tilbe’de konuya dair bir paylaşım yaptı ve “ALLAH’a ve indirdiği kitaba düşman olanlardan hiç kimseye dost olmaz” dedi.

ARA REKLAM ALANI

İslam karşıtlığıyla bilinen, aşırı sağcı Stram Kurs partisinin lideri Rasmus Paludan Türkiye’nin gündeminde. Rasmus Paludan’ın İsveç’in başkenti Stockholm’de Türkiye Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim yakan Paludan “Pişman değilim. Bunu yapmanın nedeni önemli siyasal gerekçeler olduğunu düşünmemdi. Üzüldüğüm şey bunca insanın beni ölümle tehdit etmesi” dedi.

Paludan’a tepkiler çığ gibi büyürken bir tepki de Yıldız Tilbe’den geldi.”ALLAH’a ve indirdiği kitaba düşman olanlardan hiç kimseye dost olmaz. Euro, dolar, silah ilaç sanayi ve tüm oyuncaklarıyla, yalancı kanun ve yasalarıyla dünyayı işgal etmişler. İnsanları kendi ülkelerinde esir, aç susuz, yoksul bırakmışlar. Bunlar kötülük birliği, iyiliğe düşmanlar.”

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.