Naz Mila’ya olay mesaj! Oranızı buranızı açmayın

18.11.2022
Naz Mila’ya olay mesaj! Oranızı buranızı açmayın

Naz Mila’ya olay mesaj! ‘Oranızı buranızı açmayın kocalarımız

ARA REKLAM ALANI

Gelin adayı olarak tanındıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Naz Mila kendisine gelen bir mesajı yayınladı. Naz Mila’ya bir kadın takipçisi “Senin gibiler yüzünden eşlerimiz bizden soğuyor” deyince eski gelin adayı kendini tutamadı.

Zuhal Topal’la İzdivaç programında adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila bir takipçisinden gelen mesajı paylaştı. Yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen eski gelin adayına bir kadın takipçi mesaj atarak kızdı.

Kadın takipçi Mila’nın cesur pozlarına tepki göstererek “Senin gibiler yüzünden eşlerimiz bizden soğuyor. Allah belanızı versin oranızı buranızı açmayın” yazdı.

Naz Mila ise bu paylaşımı ifşa ederek “Aa kız sakin ol tövbe tövbe akıl var mantık var, senin g..ü b.klu kocanı ne yapayım? Al senin olsun bir tarafını yırtma aşko kocana senden başka kimse bakmaz valla. Biraz kıllarını kes göbeğini erit güzel koksan kocan başkasına bakmaz” dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.