e
sv

Babası şantaj yaptı, 1 milyon dolar istedi Aylin Coşkun Şaştı

29 Kasım 2022 14:37
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aylin Coşkun, birçok bestekara 10 bin dolar verdiğini ve karşılığında henüz şarkı sözü alamadığını dile getirerek gündeme gelmişti. Coşkun şimdi de babasının şantajıyla karşı karşıya kaldı. Babasına maddi desteği kesen Aylin Coşkun’a kızan Yusuf Girgin, Coşkun’u tehdit ederek 1 milyon dolar istedi.

Şarkıcı Aylin Coşkun geçtiğimiz günlerde Sinan Akçıl gibi isimlere para verip karşılığında beste alamadığını söylemişti. Parasını dolara yatırarak yatırım yaptığını ifade eden şarkıcı bu sorunların üzerine bir de babasıyla şoke eden olaylar yaşadı.

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yılı aşkın süredir babası Yusuf Girgin’in tüm bakım ve masraflarını karşılıyordu. İzmir’deki evinde ikamet eden babasının hastane masrafları dahil her ihtiyacını karşılayan şarkıcı, iddiaya göre babasının yıllar önce gizli bir şekilde evlendiğini öğrendi. Bunun üzerine babasının kullanımına tahsis ettiği kredi kartını kapattırdı. Ancak ünlü şarkıcı, bu gelişme sonrası babasının tehditlerine maruz kalmaya başladı.

Sabah’ta yer alan haber göre; babası genç şarkıcının magazin hayatını karartmakla, evlilik hayatını ise bitirmekle tehdit etti. Coşkun, babasının yaşadığı evi terk etmesini istedi. Bu duruma daha fazla öfkelenen baba Girgin, evi yakmakla tehdit edip, basının karşısına çıkıp kızına iftira atacağını söyledi ve 1 milyon dolar istedi.

Babasının tehditlerine maruz kaldığını söyleyen ünlü şarkıcı, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Coşkun ifadesinde, babasının şantaj ve tehditlerine dair mesaj ve ses kayıtları olduğunu belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Babası şantaj yaptı, 1 milyon dolar istedi Aylin Coşkun Şaştı