Babası şantaj yaptı, 1 milyon dolar istedi Aylin Coşkun Şaştı

29.11.2022
Babası şantaj yaptı, 1 milyon dolar istedi Aylin Coşkun Şaştı

Aylin Coşkun, birçok bestekara 10 bin dolar verdiğini ve karşılığında henüz şarkı sözü alamadığını dile getirerek gündeme gelmişti. Coşkun şimdi de babasının şantajıyla karşı karşıya kaldı. Babasına maddi desteği kesen Aylin Coşkun’a kızan Yusuf Girgin, Coşkun’u tehdit ederek 1 milyon dolar istedi.

ARA REKLAM ALANI

Şarkıcı Aylin Coşkun geçtiğimiz günlerde Sinan Akçıl gibi isimlere para verip karşılığında beste alamadığını söylemişti. Parasını dolara yatırarak yatırım yaptığını ifade eden şarkıcı bu sorunların üzerine bir de babasıyla şoke eden olaylar yaşadı.

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yılı aşkın süredir babası Yusuf Girgin’in tüm bakım ve masraflarını karşılıyordu. İzmir’deki evinde ikamet eden babasının hastane masrafları dahil her ihtiyacını karşılayan şarkıcı, iddiaya göre babasının yıllar önce gizli bir şekilde evlendiğini öğrendi. Bunun üzerine babasının kullanımına tahsis ettiği kredi kartını kapattırdı. Ancak ünlü şarkıcı, bu gelişme sonrası babasının tehditlerine maruz kalmaya başladı.

Sabah’ta yer alan haber göre; babası genç şarkıcının magazin hayatını karartmakla, evlilik hayatını ise bitirmekle tehdit etti. Coşkun, babasının yaşadığı evi terk etmesini istedi. Bu duruma daha fazla öfkelenen baba Girgin, evi yakmakla tehdit edip, basının karşısına çıkıp kızına iftira atacağını söyledi ve 1 milyon dolar istedi.

Babasının tehditlerine maruz kaldığını söyleyen ünlü şarkıcı, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Coşkun ifadesinde, babasının şantaj ve tehditlerine dair mesaj ve ses kayıtları olduğunu belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.