Survivor’da Ortalık Karışıyor Nagihan’dan Berna’ya Seni Yolarım

04.02.2022
Survivor’da Ortalık Karışıyor Nagihan’dan Berna’ya Seni Yolarım

Dokunulmazlığı almak için mücadele eden yarışmacılardan Sercan, Nisa’yı hedef alarak “Seninle muhatap olan yok” diyor. Nisa ise “Olma zaten. Elini indir ama kaldıramazsın elini bana” karşılığını veriyor.Berna ise oyun kenarından ‘Ay sakatlandım, şu oldu, bu oldu sıkıldık ya’ sözleriyle isyan edince ortalık bir anda geriliyor. Sinirlerine hakim olamayan Sema, önüne çıkan herkese “Çekil” diye bağırarak Berna’nın yanına koşuyor.

ARA REKLAM ALANI

Berna ise oyun kenarından ‘Ay sakatlandım, şu oldu, bu oldu sıkıldık ya’ sözleriyle isyan edince ortalık bir anda geriliyor. Sinirlerine hakim olamayan Sema, önüne çıkan herkese “Çekil” diye bağırarak Berna’nın yanına koşuyor.

Konseye ise Berna ile Nagihan’ın atışmaları damga vuruyor. Berna Nagihan’ı hedef alarak, ‘Etimi sıkıştırarak arkaya çekmeye çalışan bir kadın…’ diyor. Nagihan ise bu sözlere, ‘Biz benim diyen erkekleri bile paket edebilecek kadınlarız. Çok defa da yaptım.’ şeklinde cevap veriyor. Berna ise bu sözlere ‘Bana bir daha dokunursan Nagihan o zaman sana şovun ne olduğunu göstereceğim.’ diye cevap veriyor.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.