Tuğba Ekinci’den eski sevgilisi hakkında şoke eden itiraf

01.11.2022
Tuğba Ekinci’den eski sevgilisi  hakkında şoke eden itiraf

Bir dönem İbrahim Çelikkol ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, eski aşkı hakkında konuştu. Ekinci’nin açıklamaları şoke etti. Çelikkol’un Birce Akalay ile arkadaşlığına da değinen Ekinci, “Öyle de bir kırodur” dedi.

ARA REKLAM ALANI

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci ‘Bak Burası Çok Önemli’ adlı bir YouTube kanalına konuk oldu. Şoke eden açıklamalarda bulunan Ekinci, eski aşkı İbrahim Çelikkol hakkında da konuştu.Çelikkol’un Birce Akalay ile arkadaşlığına da değinen Ekinci, açıklamalarıyla şaşkına çevirdi.

Son dönemde Instagram’dan da eski sevgilisi İbrahim Çelikol’u hedef alan Ekinci, “Unutamadınız mı da sürekli İbrahim Bey’e göndermeler yapıyorsunuz?” sorusuna, “İbrahim ile üç yıl dolu dolu bir aşk yaşadık, ama aşık olmadık. İbrahim iyi biri ama çok kopyacı. Kariyeri için annesini bile hiç acımadan harcar. Onun kariyerinde benim büyük payım var, ama o da yetenekliydi. Yetenekli olmasaydı ben bir şey yapamazdım. İbrahim yetenekli ama kopyacıdır, iyi taklit eder. Yoksa piyasada ondan daha yetenekliler var. Bu arada çok asosyaldir. Onunla gidip bir balık yiyemezsin. En fazla seni alıp dağ başına çıkarır ateş yakar. Öyle de bir kırodur.” dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.