Ünlü isim Aysu Varol sorularımızı cevapladı

29.08.2022
Ünlü isim Aysu Varol sorularımızı cevapladı

Günlük Rutinleriniz Nelerdir 

ARA REKLAM ALANI

Kahve içmeden güne başlamış olmuyorum. Sanki tüm günüm eksik geçiyor ve o günden verim alamıyorum. her sabah cilt bakımı yaparım, sabah aksarsa gün ortasına ya da sonuna ertelerim. kendimi tazelenmiş arınmış hissediyorum bu şekilde. Günün geri kalanı tamamen spontane gelişiyor. 

Sizi Heyecanlandıran Eski Bir Anınızı Söylermisiniz 

Uzun yıllar boyunca reşit olup istemediğim bir şehirden kurtulmayı, yeni bir sayfa açmanın hayalini kurmuştum. Ve planladığım gibi reşit olduğumda kendime  yeni bir sayfa açmıştım. Kimsenin desteği olmadan öylesine yoğun bir sürece girmek tam deli cesareti değil mi? 

Tutkunu Olduğunuz Neler Var

Araba kullanmayı çok seviyorum. Bıraksalar günlerce kullanabilirim. Kafamı dağıtmama ve iyi hissetmeme yardımcı oluyor. Onun dışında atıştırmalık bir şeyler hazırlayıp güzel bir film izlemek küçüklüğümden beri bana keyif veriyor. 

Dm’den Aldığıız En İlginç Mesaj

Dm den o kadar ilginç mesajlar alıyorum ki hangisinden bahsetsem bilemedim:) en acayipleri sanırım bana ait bir şeyleri satın almak isteyenler oluyor. Kullanılmış bir çorap ya da saç tokam gibi:D

Reddettiğiniz İş Teklifleri Oluyormu Bunların Nedeni Neler

Benim işim sosyal medya, ve geri çevirdiğim onlarca iş oldu. Genel de bir reklam çalışması yapacağım zaman önden ürünü göndermelerini ve test etmem gerektiğini söylüyorum. Fakat bazı firmalar ürünlerinin gerçekten kötü olmasını bilmelerine rağmen daha fazla para teklif edip o ürünü tanıtmamı istiyorlar. Bunu asla yapmam.

Hakkınızda Pek Bilinmeyen Bir Kaç Şey Söylermisiniz

Hakkımda bilinmeyen çok şey var fakat dışarıdan görünenin aksine çok duygusal ve takıntılı biri olduğumu söyleyebilirim. İnsanlar hayatımda herşeyin çok güzel gittiğini ve dertsiz tasasız bir hayat yaşadığımı düşünüyorlar. Bir şeyi gerçekten istersem oldurana kadar savaşırım. Ve hiç tahmin edilmeyecek bir noktada uğruna hiç savaşmamışım gibi bırakabilirim.

Alışveriş Tutkunluğunuz Varmı

Kötü bir gün geçiriyorsam ruhuma iyi gelecek şeylerin başında alışveriş geliyor. Mesela koca bir dolabı dolduracak kadar ayakkabım var ama ayakkabı tutkunluğumdan hâla vazgeçemiyorum.

İnternet geçmişini mi görsünler isterdin? Yoksa whatsapp mesajlaşmalarını mı

 İnternet geçmişimi görmelerinde bir sakınca yok insancıl şeyler. Arkadaşlarımla yaptığım dedikoduları görmelerini istemem😁

İşinizi ve Özel Hayatınızı Nasıl Dengelersiniz

Önceden özel hayatımın işimin gücümün önüne geçmesine engel olamazdım sanırım zaman geçtikçe edinilen tecrübeler ve hayatın acı taraflarıyla yüzleşmek insanı bu dengeyi kurmaya itiyor. Herşey ne kadar berbat giderse gitsin yaptığım işe yansıtmıyorum. Kafamı dağıtacak bir şeyler buluyorum.

REKLAM ALANI
ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.