Ünlü İsim Aysu Varol’a Sorduk

25.12.2021
Ünlü İsim Aysu Varol’a Sorduk

Aysu Varol Kimdir

14 mayıs 1999 doğumlu. Bursa’lı, 2 ablası var ve ailesi Bursada. 2 sene önce İstanbul’a yerleşti ve burada kendine yeni bir yaşam kurdu.

ARA REKLAM ALANI

Sevenleriniz İle Aranızdaki Sıkı Bağı Neye Borçlusunuz

Beni severek takip eden çoğu takipçilerimle aramdaki bağın yıllar öncesine dayandığını söyleyebilirim. Yeni takipçilerim ise genelde hayat tarzımı merak ediyor, gün içinde neler yaptığımı görmek istiyorlar. Ben kendi dünyamda nasılsam, sosyal medyaya ya bu şekilde yansıtıyorum. Bu yüzden de benimle çok kolay empati kurduklarını düşünüyorum. Çoğu zaman samimiyetle mesajlarını cevaplayıp, onlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Mesleğiniz İle İlgili Neler Söylemek İstersiniz

Şu anda aktif olarak İnfluencerlık yapıyorum. İnsanları doğru şekilde doğru olan şeye yönlendirmeyi seviyorum. Bana duyulan güvenin boşa çıkmadığını görmek çok tatmin edici bir duygu. Yakın Geçmişte sunuculuktan tutun modelliğe kadar bir çok işle uğraştım. Fakat bu arayışların sonunda hedefimi daha somut bişeye yönlendirmek istedim, diyetisyenliğe hazırlanıyorum. İnsanın kendi arayışı içinde olması harika bir duygu.

Motivasyon Kaynağınız Nedir

Motivasyon kaynağı insanın kendisidir bence. motivasyona ihtiyacım olduğunda hep içimdeki sesi dinlerim, beni hep iyiye götürür. Kişisel gelişim kitapları ve belgeselleri, özellikle meditasyonlar bi nevi benim detoxum. Çekim yasasına çok inanırım, ve hep pozitife odaklanmaya çalışıyorum.

Bilinmeyen Yönlerinizden Bahsedermisiniz

Dışarıdan görülenin aksine aslında çok sıcak kanlı arkadaş canlısı birisiyim. Çevremdeki çember dardır fakat o çemberdeki insanlar için yapmayacağım fedakarlık yoktur. İnsanlara karşı güvensizlik problemim var. Çok zor güvenirim, O güvensizliği kıran kişilerde çembere dahil olan kişiler. Değişken bir ruh halim var, bir şey çok isterken birden başka birşeyi istemeye başlıyorum. Doğruyu bulana kadar bu böyle devam ediyor. İnsanların söylediklerinden çok tecrübe edip deneyimlemeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda hislerim çok kuvvetli ve algım çok fazla açık. 

Gelecek Hedefleriniz Nelerdir

 Gelecek için öncelikle iyi bir kariyer hedefim var. . Hedeflerime ulaşmak için ihtiyacım olan hırsa fazlasıyla sahibim. Kendimi her anlamda geliştirip ,dünyayı gezerek her kültürü tanımayı ve görmeyi planlarım arasında. 

Sizce Aşk Nedir Sizin Aşk Hayatınız Nasıl

 Aşk heyecan verici bir duygu. İnsanın kısa bir süreliğine ayaklarını yerden keser, yerini şanslıysanız kucak dolusu bir sevgi alır. Sevgi ise karşılıklı güven, saygı ve sadakatle ayakta durabilir. 1,5 yıldır bir ilişkim var. Kendisiyle 5 senedir tanışıyorum ve bir geçmişimiz vardı. Kısa süre önce evlenme kararı aldık ve bir süredir nişanlıyız. Kendimin erkek versiyonunu görüyorum onda, eksik olan hiçbir parça yok, birlikte çok eğleniyoruz, birbirimize kızdığımız noktalar bile aynı, çok yol katettik ve birlikte herşeyin üstesinden beraber geliyoruz. İyi ki böyle bir yol arkadaşım var.

Burcunuz Nedir ve Burcunuzun Özelliklerini Yansıtıyormusunuz

Boğa burcuyum, burcumun özelliklerini birebir taşıyorum diyebilirim. Boğaların en olumsuz özelliği bence inatçılıkları.

Tabi bu inat bazen güçlü bir savunmaya da dönüşebiliyor. 

İlişkinizde Kıskançmısınız Bize Bunu Nasıl Anlatabilirsiniz

Doğruyu söylemek gerekirse kıskançlığım var evet. Fakat her ilişkide kıskançlığın belli bi dozda olması gerektiğini düşünüyorum. Fakat bunu güvensizlik olarak algılamayalım, tatlı kıskançlıklar diyelim. 

Sevenlerinize Burdan Ne Söylemek İstersiniz

Sosyal medyada aldığım pozitif mesajlar beni gerçekten çok mutlu ediyor. Bir akşam story atmadığım zaman hiç tanımadığım insanların beni merak etmesi, düşünmesi, yaptığım bir paylaşımdan neler hissettiğimi dahi anlayan insanların varlığı. Gerçekten onları çok seviyorum. İyi ki böyle bir kitleye sahibim. 

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. merve dedi ki:

    ❤️❤️

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.