Ünlü İsimler İrem Ay İçin Sessiz Kalmadı

03.02.2022
Ünlü İsimler İrem Ay İçin Sessiz Kalmadı

Sosyal medyada 35 bin takipçisi bulunan İrem Ay’ın eski eşi Berkan S. tarafından şiddet gördüğü hatta işkenceye maruz kaldığı ileri sürüldü. Gördüğü şiddete sessiz kalmayan İrem Ay, sosyal medya hesabından peş peşe şiddet anlarına ait görüntüleri paylaştı.

ARA REKLAM ALANI

Paylaşımda şu ifadelere yer verdi:Yaptıklarınızı normalleştiremeyeceksiniz! Paranıza ve soyadınıza güvenerek bizi sindiremeyeceksiniz! Morluklar, kanlar içinde yerde yatan insan sizin kızınız olsa böyle örtbas eder miydiniz Sevgi Saner-Ayhan Saner-Berkay Saner-Burcu Saner? Tek tek bilecekler isminizi. Bu kızların arkasında nasılsa kimse yok diye mi kafanız rahattı? Biz sizin ayıplarınızı birbirimize bile anlatamazken siz bir yenisini eklemekten keyif mi aldınız? İrem evlendiği günden beri Berkayı tedavi ettirmek için uğraştı. Bütün sapkınlıklarına beni bile dahil etmeden göğüs germeye çalıştı. Siz öyle yüzsüzsünüz ki utanıp arlanmak bir kenara üzerine hesap sorarsınız. Ama bu sefer öyle olmayacak! BİZ soracağız bu 4 yılın hesabını. Şantajlarla, baskılarla yanında tutup susturduğuz kardeşimin hesabını ben soracağım! Bodrum, Miami, İstanbul farketmez nereye giderseniz gidin ayıbınız vurulacak yüzünüze.

Paylaşıma bir çok ünlü isim yorum yaptı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.