Bize memelerini göster diyerek taciz etmişlerdi

17.11.2022
Bize memelerini göster diyerek taciz etmişlerdi

Bize memelerini göster diyerek taciz etmişlerdi! Euphoria yıldızı Sydney Sweeney galaya bakın nasıl geldi.

ARA REKLAM ALANI

Euphoria dizisinde yıldızı parlayan  Sydney Sweeney, Met Gala kırmızı halısında paparazziler tarafından “Bize memelerini göster” denilerek taciz edilmişti. Sık sık iddialı rolüyle gündeme gelen güzel oyuncu son katıldığı gecede çok konuşulan göğüslerine metalik bir göğüs plakası taktı.

Euphoria dizisinde Cassie rolüyle popülerlik kazanan Sydney Sweeney tarzıyla sık sık gündeme geliyor. Son olarak iddialı sahneleri yüzünden “Seks sembolü olduğumu düşünüyorlar” diyerek sitem etmişti.

Genç oyuncu göğüsleri yüzünden Met Gala kırmızı halısında da tacize maruz kalmıştı. Oyuncuya paparazziler “Bize memelerini göster” diye bağırarak şoke etmişti.

Euphoria yıldızı Sydney Sweeney bu sefer de GQ Men of the Year Awards kırmızı halısında çok iddialıydı.Euphoria aktrisi, metalik bir göğüs plakası takarken tüm gözlerin üzerinde olmasını sağladı. Göğüs plakasında metal meme ucu detayı da gözlerden kaçmadı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.