e
sv

Bu kadarı da olmaz artık dedirten soru

05 Kasım 2022 14:00
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FOX ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya’ programı için final kararı almasından sonra ünlü Psikolog Esra Ezmeci, sosyal medyadan takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor.

Ekran macerası sona eren yapımlar kervanına dizilerden sonra şimdi de bir gündüz kuşağı programı eklendi. Fox TV’de Fulya ile Umudun Olsun adlı programın yerine getirilen Esra Ezmeci’nin sunduğu program için final kararı alındı.

Programının final kararı almasından sonra, Instagram hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya devam eden Esra Ezmeci, gelen ilginç sorularla adından söz ettiriyor.

Ezmeci, son olarak dün akşam yaptığı soru cevapta takipçilerini şaşkına çeviren bir itirafa yanıt verdi.

“Eşim bir sayfa açıp cinsel organını paylaşmış. Bir de yazmış ki, ‘Bir gecelik ilişkiye girecek seksi bir bayan var mı?'” sorusuna yanıt verdi.Soru karşısına şaşkına dönen Ezmeci; “Bu artık sapkınca bir durum. Erkeğin ereksiyon olmuş cinsel organını görüp ‘vay be kesin bu erkekle birlikte olmalıyım’ diyecek pek bir kadın yoktur. Bu tarz bir şeyler sadece sapkınlık olabilir. Siz bu konuda tepkinizi gösterin.” yanıtını verdi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bu kadarı da olmaz artık dedirten soru