Büyük bedenli kadın yargılara meydan okudu

01.02.2023
Büyük bedenli kadın yargılara meydan okudu

Toplumda yer alan yargılar nedeniyle birçok büyük bedenli kadın beden pozitifliğini savunmak adına iç çamaşırlarıyla paylaşım yapıyor. Ancak Nikki Garza, TikTok’ta yaptığı paylaşımda büyük bedeni savunmak için soyunmadığını sadece sevişmek istediğini belirterek çok sayıda etkileşim aldı.

ARA REKLAM ALANI

Kadınların sıkı toplum yargılarından korunmak için birbirlerini desteklemek adına başlattıkları beden pozitifliği giderek yayılıyor. Birçok kadın kilosunu, toplumun vücudunda kusur olarak gördüğü bölümleri ve tüylerini özgürce paylaşarak diğer kadınlara destek oluyor. Ancak bu bakış açısı büyük bedenini sergileyen her kadının beden pozitifliği yaptığı düşüncesini doğurabiliyor.

Büyük bedenli bir kadın olan Nikki Garza, TikTok hesabından yaptığı paylaşımda pozitifliği teşvik etmek için soyunmadığını ve sadece “sevişmek” istediğini söylüyor. striptizden iç çamaşırına uzanan seksi çevrimiçi videolarının “susuzluk tuzağı” olduğunu söylüyor ve sosyal medya kullanıcılarının onun güzelliğini takdir ettiğini söylüyor.

İç çamaşırıyla paylaştığı videoda “Vücut pozitifliği ilhamını paylaşmıyorum.” dedi. Garza, “Ben de şişmanım. Şişman kızlar sadece var olmaya ve sevişmeye çalışıyor” diye ekledi. İnsanlar, viral hale gelen videoya oldukça fazla beğeni ve yorum yaptı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.