Ece Erken’den Eşim Üzülmesin Diye Ağlamayacağım

06.02.2022
Ece Erken’den Eşim Üzülmesin Diye Ağlamayacağım

afak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesi sonrası zor günler geçiren Ece Erken eşi için camide mevlit okuttu. Cami çıkışı ayakta durmakta zorluk çeken Ece Erken kısa bir açıklama yaptı. Erken açıklamasında “Eşim üzülmesin diye artık ağlamayacağım” dedi.Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü sonrası yıkılan Ece Erken’in ilaçlarla ayakta durduğu söyleniyordu. 

ARA REKLAM ALANI

Seren Serengil ünlü sunucunun ilaçları çok aldığını iç çamaşırını saklayıp gizlice içtiğini söylemişti. Serengil açıklamasında “Ece’nin kocasının 40’ını çıkartabileceğini düşünmüyorum. İlk defa söylüyorum, o kadar ilaç içiyor ki. Doktorlar söylüyor… Altı taneyi birden içiyor” diyerek korkutmuştu.Ece Erken eşi için camide mevlit okuttuktan sonra görüntülendi. Haber Global’in haberine göre; ayakta durmakta güçlükçeken Erken eşinin tespihini elinden bırakmazken duaya da yine eşinin montunu giyerek geldi.Ece Erken cami çıkışında kısa bir açıklama yaptı ve “Hocayla konuştum, ‘Kızım ağlama, ağladıkça eşini üzersin’ dediği için artık ağlamayacağım. Ama çok zor, dayanamıyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.