EVLİ, ÇOLUĞU ÇOCUĞU OLMASA TALİP OLURDUM

19.01.2022
EVLİ, ÇOLUĞU ÇOCUĞU OLMASA TALİP OLURDUM

Ahmet Mahmut Ünlü’nün Sezen Aksu’ya yönelik paylaşımlarına dair Seyhan Soylu; “Cübbeli çok zekice tweet atmış. Twetinde olayı Ali Babacan’ a bağlayıp çakmış. Ben böyle zekalara aşığım. ALLAH’ın emanetini nasıl güzel kullanıyor. Cübbeli Ahmet Hoca akıllı bir adam. Vallahi bekar olsan alırdım seni. Cübbeli Ahmet Hoca’ nın zekasına aşığım. Ben çok yakışıklı erkek sevmem. Hayatıma yakışıklı erkekler girdi. Ama benim tercihim her zaman zeki, akıllı, bilgili erkekler dikkatimi çeker. Cübbeli de çok zeki manevralar yapabiliyor” ifadelerini kullandı.Ebru Polat’ın uyarısı üzerine ise Soylu “Peygamberden bahsetmiyorum ki. Cübbeli Ahmet Hoca sağlıklı, imanlı, zeki bir adam. Cübbeli jet ski de kullanabiliyor. Çok iyi arabada kullanabiliyor. Sosyeteden, Bürokratına, fakirinden zenginine kadar iman yolunu gösteren dinimizi sevdiren bir alim. Yeminle Cübbeli Ahmet Hoca evli, çoluğu çocuğu olmasa adama talip olurdum” 

ARA REKLAM ALANI

“Yahu bunda ne var hangi kadın imanlı, ahlaklı ve zeki ayrıca da karizmatik bir adam istemez ki? Ben eşimin Cübbeli Ahmet Hoca gibi karizmatik ve aynı vasıflara sahip bir adam olmasını isterdim. Ben bir hayal kurarken o erkeğinde bu tarz karakter ve şablonu olmasını hayal ederim. Benim Hayallerimde yakışıklı bir adam hiç olmadı. İçi boş insanlarla sırf fiziği düzgün diye evlenmem. Benim erkeğim insanı vasıflara nail olmalı. Cübbeli Ahmet Hoca bu kriterlere her akıllı kadın için uygun. Buda kötü bir şey değil hayırlı bir şey.”

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.