Ünlü Dijital İçerik Üretici Asena Nur Kızılarslan Çelik’e Sorduk

16.11.2021
Ünlü Dijital İçerik Üretici Asena Nur Kızılarslan Çelik’e Sorduk

Asena Kızılarslan Kİmdir

Giresun’luyum 24 yaşındayım.

ARA REKLAM ALANI

İnsanlar Tarafından Sevilmeniz Ve Başarınızı Neye Bağlıyorsunuz

İnsanların bizi daha çok ay şu kızı bu yüzden daha çok seviyorum şu yüzden çok seviyorum dedikleri kendilerine özgü çok farklı şeyler var.Aslında bizde ne görüp ne sevmek istiyorlarsa kendilerine benzettikleri ne varsa o huyumuzu daha çok seviyorlar.Ama dikkat çektiğimibir yerler olabilir saçımla belki dikkat çekmişimdir genel olarak düzgün buldukları karakterleri kişilikleri minnoş tatlı buldukları şeyleri sevdiklerini düşünüyorum

Sosyal Medyada İçerik Üretmek Size Ne Hissettiriyor

Üretken olmak sürekli içerik üretebilmek tabiki iyi hissettiriyor.En iyi hissettiren içerikler iyi izlenme beğeni aldığında canlı yayına çatığımızda gelen insanların içeriklerimiz hakkına yaptıkları güldük eğlendik çok iyi dedikleri zaman.

Tanınmadan Önce İlk Bu Yolculuğa Çıktığınızdan Bu güne Kadar Sizi Hiç Yanlız Bırakmayanlar Oldumu Olduysa Onlar Kim veya Kimler Onlara Burdan Ne Söylemek İstersiniz

Sosyal medyada ilk başladığımdan beri şunu söyleyebilirim,genelde hep tek başıma yaptım.Başlarken bekardım eşimle sonradan tanıştım.Eşim biraz daha farklı bakıyordu her zaman bırak diyordu.Hiç bırakmadım ve hep kendimin yanımda kendim oldum.İnsanların sosyal medyaya bakış açıları çok farklıydı,herkes çok kötü görüyordu bırak modundaydı düşünceler negatifti.Bir defada patladı sosyal medya.Yanında olan insanların seni çok düşünmesi lazım genelde kendim o desteği verdim kendime.

İleriye Dönük Planlarınız ve Haylleriniz Nelerdir

Çok güzel hayallerimiz var inşALLAH gerçekleşirse kendi işimizi kurmak istiyoruz güzellik merkezi gibi 3 veya 4 katlı onun duşında kendi şampuan markamı kurmak istiyorum.Kendim işimin başımda olacağım şeyler yapmak istiyorum.

Bize Hiç Bilinmeyen Yönlerinizden Bahsedermisiniz

İnsanların görmediğinin aksine aşırı sinirli ve sabırsız bir insanım.Sosyal medya yüzünden çok sabretmek zorunda kalıyorum,insanlar genelde bunu bilmiyor.Sosyal medyada uyumluyum tabi.Ama aslında sinirli agrasif sabırsızım kendi dediğimi yaparım.

Kendinizi Biraz Anlatırmısınız Nasıl Bir Yapıya Sahipsiniz Neye Kızar Neye Üzülürsünüz Ve Dahası

Benim hayatım ile ilgili konularda başkaları kendi istediklerini yapmaya çalışırsa gerkesiz müdahale etmeye çok kızarım.İnsan kendi hayatını yönlendirmeli.Üzüntüye gelirsek o kadar çok şey yaşadımki tamamen ailem olarak bakıyorum eşim ile aramda kötü bişey olmadığı sürece üzüleceğimi düşünmüyorum ALLAH yaşatmasın.

Beğendiğiniz Fenomenler Kimler 

En çok önem verdiğim iyi kötü olarak değildir ama ,o kadar kötü yoruma rağmen süreklilik ile içeriklerini devam ettiren fenomenler benim için başarılıdır. Çünkü içindeyim biliyorum kötü algılar ve psikolojik baskılara rağmen emeklerini sarf etmeye devam ettiren tüm fenomenler gerçekten başarılıdır.

Sevenlerinize Burdan Ne Söylemek İstersiniz

Sevilmek çok güzel bir şey yaşamak için çok gerekli bir duygu olduğunu düşünüyorum.Balık burcuyum aşırı sevgi bağımlısıyım.Bir sürü insanın seni sevmesi çok güzel birşey ALLAH razı olsun ailece eksik olmasınlar.Karşılıksız onlara belki hiç faydam olmamasına rağmen iyi niyetle seviyorlar.Tabii ki bende onları çok seviyorum.

Özel Hayatından

İki senedir evliyim ,birbuçuk aylık hamileyim ALLAH ‘a Şükür hiçbir sıkıntı yok İnşALLAH olmaz .Şu ana bebek ile ilgileniyoruz biraz bulantılarımız var ona uyum sağlamaya çalışıyoruz.

Sizin Eklemek İstediğiniz Neler Var

Ben hemen hemen dört senedir başladım. Her gün aralıksız ara vermeden paylaşım yapıyoruz.Bu işin içine girmeden paranın insanları bu kadar değiştirdiğini bilmiyorduk.Tabiki para önemli .İlk başladığımızda hiç kazancımız yoktu sevdiğimiz için yapıyorduk .Dışardan aa bu tiktokçu gibi dalga geçiyorlardı çok kötüymüş gibi dışlanıyorduk buna rağmen geçerlerse geçsinler diyip devam ettik.Güzel bir takipçi kitlesine ulaştık.Sonradan para kazanmaya başladık, ve dalda geçen herkesin hesap açıp utanmadan yardım istediklerini gördük.Sosyal medya hepsinin gerçek yüzünü ortaya çıkardı.Asla yapmam diyip dalga geçtikleri şeyleri para için yaptıklarını gördük.Çok farklı bir deneyim oldu benim için şaka gibi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Okan dedi ki:

    Masallah can kuzen