Yağ aldırıp estetik yaptırarak bambaşka biri oldu

09.12.2022
Yağ aldırıp estetik yaptırarak bambaşka biri oldu

Hamile olduğunu söyleyerek tepki çekmişti! Fenomen Mükremin Gezgin yağ aldırıp estetik yaptırarak bambaşka biri oldu.

ARA REKLAM ALANI

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu söyleyerek doğumhane videosu çekince büyük tepki çekmişti. Günlerce gündemde kalan fenomen değişimiyle şaşırttı. Yağ aldırma ve estetik operasyonla değişen Gezgin bu halini ise çok sevdiğini söylüyor.

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin hamilelik ve doğum videosuyla gündeme gelmişti. Doğumhaneden çıkarken, kucağında bir bebekle”Hoş geldin Onur’um” şeklinde video paylaşan Mükremin Gezgin, sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Ünlü fenomenin video çektiği doğumhanede kapatılmıştı.

Bu olaydan aylar sonra fenomen Mükremin Gezgin bambaşka biri olarak ortaya çıktı. Mükremin Gezgin önce liposuction (yağ aldırma) operasyonu olacağını açıkladı.

Bu halini çok sevdiğini açıklayan fenomen suratına da küçük dokunuşlarda bulundu ve epey değişti.

Elbise giyip pozlar veren Mükremin Gezgin’i gören bazı takipçileri “Cinsiyet değiştirme operasyonu ne zaman?” diye sorarken bazı takipçiler ise “Bu halin iyi olmuş” yorumları yaptı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.