Ben kaçırıldım” diyen Aygün Aydın ağlayarak her şeyi anlattı

04.12.2022
Ben kaçırıldım” diyen Aygün Aydın ağlayarak her şeyi anlattı

Hakan Sabancı’yla olan yazışmalarını ifşa etmesiyle tanınan Aygün Aydın gece yarısı yaşadığı korkunç olayı sosyal medyadan paylaştı. Bir eğlenceden çıkan Aydın, kaçırılma korkusu yaşadı ve o anları canlı canlı sosyal medyadan paylaşarak yardım istedi. “Ben kaçırıldım” diyen Aygün Aydın ağlayarak “Çok korkuyorum” dedi.

ARA REKLAM ALANI

Model ve oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa ettikten sonra yaptığı paylaşımlarla ve escortluk açıklamasıyla uzun süre gündemde kalmıştı. Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen genç oyuncu eğlence çıkışı korkunç bir olay yaşadı.

https://youtube.com/watch?v=b_EJ58kh1HA

Maslak’ta bir eğlence merkezinde eğlenen Aygün Aydın, orada tanıştığı ve kendisini eve bırakmayı davet eden kişi tarafından kabus yaşadı. Önce bindiği taksi sıkıştırılan, daha sonra taksiden inip koşmaya başlayan Aydın iki kişi tarafından ısrarla takip edildiği anları anbean sosyal medyadan paylaştı.

“Ben kaçırıldım” diyen Aygün Aydın ağlayarak “Çok korkuyorum” dedi. Aydın “İnsanlar kafayı yemişler kimseye güvenmeyin” diyerek kendisine yardım eden bir adam tarafından eve bırakıldığını söyledi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.