Hazal Kaya Mükremin Gezgin’i savundu Ayşe Arman ve Bergüzar Korel’e sert çıktı, sonra paylaşımı sildi

09.06.2022
Hazal Kaya Mükremin Gezgin’i savundu Ayşe Arman ve Bergüzar Korel’e sert çıktı, sonra paylaşımı sildi

Kendisine 9 aydır hamile gibi gösteren ve son olarak da elinde bebekle poz veren Mükremin Gezgin’e tepkiler yağarken Hazal Kaya’dan ilginç bir paylaşım geldi. Hazal Kaya, Mükremin Gezgin’i savunarak Ayşe Arman ve Bergüzar Korel’e sert çıktı. Kaya paylaşımını daha sonra sildi.TikTok’ta fenomen olan Mükremin Gezgin’i konuşuyor. Yeni doğan bir bebekle pozlarını paylaşarak doğum yaptığını söyleyen trans birey Mükremin Gezgin büyük tepki çekti. Hem hesabı kapanan hem de soruşturma başlatılan fenomene Ayşe Arman ve Bergüzar Korel sert çıktı. Mükremin Gezgin bir açıklama yaparak kendini savunurken oyuncu Hazal Kaya da fenomene destek çıktı.

ARA REKLAM ALANI

Hazal Kaya Mükremin Gezgin’e verilen tepkiyi anlamadığını söyleyerek “Böyle tahammülsüz bir yerde ona gülen insanları eğlendirmeyi başardı. Ne oldu bu kadar mevzu yaratacak? Ben bir şey mi kaçırdım? İsim verip hedef göstererek elinize ne geçiyor? Mükrem’in başına bir şey gelmesi halinde bu sorumluluğu almaya hazır mısınız?” diyerek isyan etti.

REKLAM ALANI
ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.