e
sv

Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filminin galasına katılmayan Özcan Deniz’den açıklama

02 Şubat 2023 23:02
avatar

Yahube

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Özcan Deniz, kendi çıkış hikayesinin de anlatıldığı Mahsun Kırmızıgül imzalı Prestij Meselesi filminin galasına katılmadı. Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül, galada kameraların karşısına geçerken; gözler Özcan Deniz’i de aradı. Geceye katılmama sebebi merak konusu olan ünlü şarkıcıdan açıklama geldi.

Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent’in, Hilmi Topaloğlu ile çıktıkları yolculuğa odaklanan Prestij Meselesi filminin galası dün akşam yapıldı. 3 Şubat’ta vizyona girecek olan filmin galasına ise Özcan Deniz katılmadı. Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazdığı yönetmen koltuğunda oturduğu filmin galasında tebrikleri kabul eden 53 yaşındaki sanatçı, açıklama yaptığı sırada Haluk Levent’i yanına davet etti.

Ünlü şarkıcı ‘dostum’ dediği Mahsun Kırmızıgül’e kutlama mesajı paylaştı.Özcan Deniz, “Galada olamadığım için çok üzgünüm. 3 Şubat Cuma (yarın) günü vizyon yolculuğuna başlayacak olan, bu yılın en beklenilen filmi ‘Prestij Meselesi’ ve sevgili dostum Mahsun Kırmızıgül’e başarılı bir vizyon yolculuğu diliyor ve şimdiden emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum” dedi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filminin galasına katılmayan Özcan Deniz’den açıklama