Ünlü isim Sedef Bekiroğlu’na sorduk

11.10.2022
Ünlü isim Sedef Bekiroğlu’na sorduk

Spor sizin için bir işmi sevgimi

ARA REKLAM ALANI

Sporu sevmeden iş olarak yapabileceğinize inanmıyorum. Spor iş değil aşktır.

Aşka bakış açınız ne ve aşk hayatınız nasıl

Aşk; Uyumadan önceki son şey, uyandığın zamanki ilk şeydir.’ İskender Palanın bir sözü vardır. Kısa bir özetidir aslında. Aşkın tarifi yoktur. İlk anda, ilk görüşte olmasına inanıyorum, sonradan olmaz..
Zordur ama olursa da Tüm kontrollerimi bırakıp, bir anda gelişi güzel dalıyorum, bu yüzden de yüksek yaşarım. Fazla empati yaparım, kendime yapılmasını istemediğim şeyleri karşı tarafa yapmam, aynı empatiyide beklerim. O yüzden anda yaşamayı seviyorum. Ne kadar yükseksem, bir anda ufacık bir kıvılcımla da, uzaklaşmama sebep olabilir.

Enerjinizi neye borçlusunuz

Özgüven bu Noktada çok önemli. Bir kere şunu kabullenmek gerekiyor evlen bile enerjinin üzerine kurulu. Kötü enerji insanlarla sürekli vakit geçirirsiniz enerjiniz köşeye çekilir pozitif insanlarla sürekli görüşürseniz sizde daha ilımlı daha neşeli daha pozitif bir insana dönüşürsünüz. Ama önce kendi ruhunuzu olumlu ve pozitif beslememiz gerekiyor.

Aile bağlarınız nasıl

Annem babam bu hayatta ki herşeyim diyebilirim. Her zaman arkamda, her zaman yanımda en büyük destekçim onlardır. Bu kolumda yazan dövmeleri de çok soran oluyor.. Onlar da isimleri

Kariyeriniz boyunca keşke yapmasaydım ya da reddetmeseydim dediğiniz bir proje oldu mu

Evet bundan 6 sene önce Trt’de program yaparken , o zamanlar Beinsport Lig Tv idi .. Oradan teklif geldi ve bir spor spikerinin en çalışmak istediği yer tabii ki Lig tv di. Teklifi reddedip, bir de işi bırakmıştım.O an ki koşullar, enerjiler, duygular buna sebep olmuş ama Bu içimde ki belki de tek keşke olabilir…

Şu anda Hangi Projeler Üzerinde Çalışıyorsunuz

Şuan Yeniaçık Tv youtube kanalında bir program yapıyorum. Yakın zamanda film teklifi geldi. Tabi ki branşım değil. Eskiden çok katı bakıyordum başka dallara ama güzel İçime sinen bir proje olursa değerlendiricem. Ama önceliğim tabi ki Spor haberleri.

Sedef üzülür mü? Üzüldüğünde ilk ne yapar?

Sedef dışarıdan sert görünse de robot değil. Üzülür. önce yemeden içmeden kesilirim:)
Daha sonra Kendimi kötü hissettiğim de yatağımdan çıkmam. Yatağım yastığım benim terapim. İçimde içselleştirip konuyu hazmedip kapatana kadar yok olurum kimseyle konuşmam ağzımı bıçak açmaz. Ne telefon ne mesaj yakınlarımda o huyumu bilir ellemez bana mesela.

Karşı tarafı bitiren şey ne olur

Samimiyetsizlik…
Yani kelimeler davranışlarla örtüşmediğinde, ötekileştirildiğiniz anda biter.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. bitiyorum dedi ki:

    duruşu enerjisi her hali her yönü ile asil bir kadın