Kim Kardashian Marilyn Monroe’nun elbisesine sığamayınca

03.11.2022
Kim Kardashian Marilyn Monroe’nun elbisesine sığamayınca

Kim Kardashian, 2022 Met Gala kırmızı halısına Marilyn Monroe’nun 1962 yılında giydiği elbiseyi giyerek damga vurmuştu. O gecenin detayları Hulu’da yayınlanan The Kardashians programında ortaya çıktı. Elbisenin replikasını giymeye çalışan Kim Kardashian kıyafete sığmadı, o anlar ekrana yansıdı.

ARA REKLAM ALANI

Kim Kardashian, 2022 Met Gala’da, Marilyn Monroe’nun 1962 yılında John F. Kennedy’ye ‘Happy Birthday Mr. President’ şarkısını söylerken giydiği Bob Mackie imzalı elbiseyi giymişti. Elbiseyi giydiği günden beri gündemden düşmeyen ve elbiseyi yırttığı da iddia edilen Kim Kardashian’ın o elbiseyi deneme aşaması ekrana geldi.

41 yaşındaki realite yıldızına, gerçek elbiseyi denemeden önce denemesi için elbisenin bir kopyası verildi. Kim bu elbiseye sığarken orjinal elbiseye sığamayınca Met Gala’dan önce 10 kilo verdi.Kim Kardashian, Hulu’s The Kardashians’ın bu haftaki bölümünde Met Gala için Marilyn Monroe’nun ikonik “Doğum Günün Kutlu Olsun Bay Başkan” elbisesini almaya çalışırken “her şeye sıkışabilen” bir “şekil değiştiren” olduğunu iddia etti.

Kardashian yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“Önce prototipi denemem ve uygun olup olmadığına bakmam gerekiyordu ve uygun olduğunda orijinali gönderdiler. Ve giymeye gittiğimde kalçalarımdan bile yukarı çıkmadı ve harap olmuştum.”‘Bu elbiseye sığmak için yaklaşık üç haftam var. Bunu gerçekleştirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım,” diyen Kim yoğun çalışmalar sonrasında zayıfladı.Kardashian, katı bir diyete girdiğini ve üç hafta boyunca ‘karbonhidrat ve şeker’ yemediğini söyledi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.